phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

İlk mesajınızı göndermeden önce bu forumu ve kurallarımızı okuyun!
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB Takımı adına, proje geliştiricisi Marshalrusty tarafından https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2267486 sayfasında yapılan açıklamada; phpBB 3.1 Gold sürümünün önümüzdeki Salı günü, 28.Ekim.2014 tarihinde yayınlanacağı belirtildi.

Yine aynı duyuruda 3.1 sürümünde düzinelerce yeni özellik eklendiği; güvenli, istikrarlı ve güçlü bir yazılım paketi olması için 1000'in üzerinde hatanın düzeltildiği ve yazılımın geliştirildiği belirtildi.
* Bu duyuruyu herhangi bir basın, yayın veya medya ortamında yayınlamak isterseniz kaynak olarak https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2267486 sayfasını ya da Türkçe dilinde bu sayfayı kullanabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen Ademx33 »

Şükür yaa. Bertie çok bekletti 4 gözle bekliyoruz :lol: :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 559
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ademx33 yazdı:Şükür yaa. Bertie çok bekletti 4 gözle bekliyoruz :lol: :lol:
Kesinlikle katılıyorum :) Yalnız onlara da hak vermek gerekir 1000'lerce hata gidermişler. Bu tür yazılımların açıklarıyla uğraşan çok olur. O yüzden emin olmadan kararlı sürümü yayınlayıp binlerce kullanıcıyı riske atmak istemiyorlar doğal olarak...

Kısacası sabırsızlıkla bekliyoruz. 3.1 çıkacak diye kendi forumuma bile bakmaz oldum :)

“Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir