Seo url kurulumu

phpBB 3.1.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kilitli
Ferman
Kayıtlı Kullanıcı

Seo url kurulumu

Mesaj gönderen Ferman »

Merhaba. 2009-da forumda yazılmış bir anlatım buldum ama onun da resimlerine ulaşmam mümkün değil. Lütfen anlatırmısınız? kaç aydır yapamadım. Anlamadığım şeylerden biri de şu - root klasörü içindekinleri phpBB sitenizin kurulu olduğu dizine atmalısınız (FTP) demiş arkadaş. Ama resimler silindiği için anlamadım. Sadece onu değil diğerlerini de. Lütfen vaktinizi ayırıp yardım edin
Ferman
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Seo url kurulumu

Mesaj gönderen Ferman »

yardım edin. Bu kadar önemli bir konuda çaresiz kaldım. Forum kurmak kadar önemli olan şey de seo. resimli anlatım olursa veya yazılı anlatım iyi olurdu
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

2009 derken? phpBB 3.1'den mi bahsediyoruz? Yani bu eklentiden?
viewtopic.php?f=74&t=21062
Ferman
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ferman »

Eklenti bende çalışmadı. defalarca denedim. Eklenti kurulumunu biliyorum o konuda sıkıntı yok. sorun nedir onu bilmiyorum. eklentiyi ./ext -e yükledikten sonra ykp-de eklentilerde yok ama diğer eklentiler çalışıyor
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Mümkünse ftp'de yüklediğiniz dizinin ve eklentiler sayfalarının ekran görüntülerini alabilir miyiz?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Ferman yazdı:Eklenti bende çalışmadı. defalarca denedim. Eklenti kurulumunu biliyorum o konuda sıkıntı yok. sorun nedir onu bilmiyorum. eklentiyi ./ext -e yükledikten sonra ykp-de eklentilerde yok ama diğer eklentiler çalışıyor
./ext/phpbbseo/usu

klasörunde olması lazım eklentinin
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.1.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir