türkçe kurulumda sorun

phpBB 2.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü. Lütfen bu foruma mesaj ya da başlık göndermeden önce [url=http://www.phpbbturkey.com/about5385.html:2e3bn3ui]Türkçeleştirme forumunun kullanımı hakkında bilgi[/url:2e3bn3ui] başlığını okuyunuz.
Kilitli
orko
Kayıtlı Kullanıcı

türkçe kurulumda sorun

Mesaj gönderen orko »

öncelikle merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum sorunum şu kurulumda hiç bir sorun yok ingilizce olarak ancak türkçe seçeneğini seçip kurmayı denediğimde şöyle bir hata ile karşılaşıyorum

Warning: main(): Unable to access ./../language/lang_turkish/lang_main.php in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 467

Warning: main(./../language/lang_turkish/lang_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 467

Warning: main(): Unable to access ./../language/lang_turkish/lang_main.php in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 467

Warning: main(./../language/lang_turkish/lang_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 467

Warning: main(): Failed opening './../language/lang_turkish/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 467

Warning: main(): Unable to access ./../language/lang_turkish/lang_admin.php in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 468

Warning: main(./../language/lang_turkish/lang_admin.php): failed to open stream: No such file or directory in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 468

Warning: main(): Unable to access ./../language/lang_turkish/lang_admin.php in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 468

Warning: main(./../language/lang_turkish/lang_admin.php): failed to open stream: No such file or directory in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 468

Warning: main(): Failed opening './../language/lang_turkish/lang_admin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /webler/turanid.com/forum/install/install.php on line 468

ve bu yazınında hemen altında şöle bi ekran ile karşılaşıyorum

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

şimdiden çok teşekkür ederim.
orko
Kayıtlı Kullanıcı

Re: türkçe kurulumda sorun

Mesaj gönderen orko »

arkadaşlar sorun çözüldü bu siteden indirdiğim form ile türkçe dosyaları uyuşmuyo phpbb.com dan indirdim oldu haberiniz olsun bir biriyle uyumlu değil.
mstrlrd
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mstrlrd »

aynı sorun bendede var bana da söylesene birader nasıl yaptın :D kurulumda böyle veriyordu,ingilizce kurdum sonra attım dosyaları , phpbb : Critical Error invalid language packs gibi bişi yazdı yardım edin...
Schzioprenic
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Schzioprenic »

evet ya ßende de aynı sorun war inqiLize oLarak kuruyorum ondan Sonra Yönetim paneLinden Turkish yapıorum Critical error fiLan dior ondan Sonra Forum açıLmıor
Lütfen tam oLarak anLatırmıSın kardeş ya ? :( :( :(
Kilitli

“2.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir