Plusta İmza Problemi!

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Plusta İmza Problemi!

Mesaj gönderen dj_akman »

arkadaşlar hesabınız bölümünden girdiğimde imzayı düzenle diorum portal.php açılıyor bunun sebebi nedir?
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kartal23 »

onu ilk üye olurken yapıyordu ben de.. üye olduktan sonra tekrar hesabınız bölümüne girince normal düzenleme gelmesi gerekir. gelen uyarı varmı? varsa buraya yaz.
http://www.boraboy.net

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
GechE
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Plusta İmza Problemi!

Mesaj gönderen GechE »

arkadaşlar hesabınız bölümünden girdiğimde imzayı düzenle diorum portal.php açılıyor bunun sebebi nedir?

Bu sorunu şimdilik şöyle çözdüm.

Kod: Tümünü seç

AÇ=
 templates/............/profile_add_body.tpl 

Bul:
<td class="row2"><INPUT TYPE="button" VALUE="{SIG_BUTTON_DESC}" onclick="window.location.href='{SIG_EDIT_LINK}'" class="mainoption"></td> 

Değiştir
<td class="row2"><INPUT TYPE="button" VALUE="{SIG_BUTTON_DESC}" onclick="window.location.href='profile.php?mode=signature'" class="mainoption"></td> 
Bu şekilde imza düzenleye tıkladığında imza düzenleme sayfası açılıor ancak ben ne yaptımsa da imza ekleyemedim..

birde eski hostta avatar sorunum yoktu yeni hosta geçtiğimden beri avatar yüklemelerde acp den avatar size ne kadar yaparsam yapayım o rakama dair "avatar dosyası ***** den az olmalı" diyor ve avatar yüklemiyor,bu konudada yardımcı olunursa sevinirim...
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir