site silme (acil)

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
posh
Kayıtlı Kullanıcı

site silme (acil)

Mesaj gönderen posh »

ben yeni üye oldum buraya arkadaşlar şaka yapmışlar bi site açıp ve bu sitede google da hemen gözüküyor nasıl silebilirz bu siteyi yardımcı olursanız çok sevinirim çok acil silmem gerekli siteyi!!
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Re: site silme (acil)

Mesaj gönderen bplr »

google indekslediği siteleri hemen çıkarmazmış. Sen açılmış siteyi silsen de google tekrar gelip siteye bakınca tekrar indeksler ve eski site bilgilerini önbellekten/cacheden çıkarırmış.

Özetle, yapman gereken google web sitesine gidip webmaster tools yardımıyla siteyi google ın daha çabuk ziyaret etmesini sağlamak.
google botlar tekrar geldiğinde senin sildiğin adres 404 sayfa yoktur cevabı göndermeliymiş.
Bu süreç 3 ay kadar sürebilirmiş..
posh
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen posh »

teşekkür ederim peki siteyi tamamen nasıl silebilirim?
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Siteyi kim kurmuş, adresi nedir? Kendin kurduysan direk kapatırsın gider...
Başkasının kurduğu site ise sen bir şey yapamazsın..
enginersoz
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen enginersoz »

Selamlar

Başka bir site için yazıyorum. Forum sitesi kurdum ama işlemiyor artık kapatmak istiyorum Yönetici Panelinde böyle bir yer / seçenek bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim

Engin Ersöz
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Siteyi direkt forum yönetim panelinden vs silemezsiniz, ama kapatabilirsiniz. Yönetici kontrol panelinden "Genel" Sekmesi altında "site ayarları" bölümünde "Siteyi Kapat" mevcut. oradan kapatabilirsiniz. yönetici olarak siz yine istediğiniz zaman giriş yapıp açabilirsiniz. komple kurtulmak istiyorsanız veritabanınızı ve sunucuya gönderdiğiniz dosyaları silmeniz lazım.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

cPanel kullanarak siteniz silebilirsin

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir