PhpBB Foruma WordPress ile Ana Sayfa Ekleme

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Murat OSMA
Kayıtlı Kullanıcı

PhpBB Foruma WordPress ile Ana Sayfa Ekleme

Mesaj gönderen Murat OSMA »

Merhaba arkadaşlar,

Site kurma işlerinde daha yeniyim ve deneme yanılmalarla ilerliyorum. Bir hayli zorlandığımı söylemeliyim. Her neyse.. şimdilik ortaya böyle bir site çıkardım; http://muratosma.net/ dediğim gibi vakit buldukça üzerinde çalışıyorum.

Sizlere danışmak ve bilgi almak istediğim bir konu var. Yanlış terimler kullanıyorsam lütfen kusuruma bakmayın, tamamen bu forum işini bilmediğimden kaynaklanıyor.

WordPress'te hazırlanmış çok güzel siteler (templateler) var. Pro sürümlerini ücretsiz olarak kullanabileceğim bir site de buldum. Orada güzel bir Ana sayfa tasarımı yapıp, oradaki bir buton ya da linke de Forumun adresini verebiliyor muyuz ? Yani, phpBB Forum ile WordPress'te hazırlayacağım Ana sayfayı birbirine bağlayabiliyor muyuz ?

İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar,

Murat OSMA
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: PhpBB Foruma WordPress ile Ana Sayfa Ekleme

Mesaj gönderen SüKûT »

amacınız sadece buton ekleyim ona link verip tıkladığınız da wordpress olan siteye geçmekse basit bir durum fakat forumda yazılan yazıları wordpress sayfada göstermek gibi bir düşünceniz varsa onu bilmiyorum.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Re: PhpBB Foruma WordPress ile Ana Sayfa Ekleme

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

forumu bir klasör içine kurarak üst dizene wordpress kurarak alt klasöre link vererekten bunu rahatlıkla yapabilirsiniz...

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir