forum bolumu gec acılmakta

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
cengiz74
Kayıtlı Kullanıcı

forum bolumu gec acılmakta

Mesaj gönderen cengiz74 »

Türkiye Lokasyon
40 GB SATA veya 20GB SSD Disk Alanı
500 GB Aylık Trafik
512 MB DDR3 RAM
Ücretsiz Plesk Panel
Reboot Paneli VDS kullanmaktayım. 69 GB Trafik ve 3.77 gb alan kaplıyor sitem .sadece forumlar baslıkları cok gec acılıyor diğer bolumlere göre.302 MB modules/Forums/files/ klasörü. kodları ve mysql sorgularıyla ilgili olabileceği soylendi.hosting 1024 MB DDR3 RAM paketine egcersem sorun cozulur diyor.sizin gorusleriniz nedir?
özellikle aksamları forum kasıyor .hatta sayfa gec acılmak bir yana hata
veriyordu. .Forumlara actıgım baslıklara fotoları yukluyorum arsiv cok buyudu bu sanırım etken oldu.

nternal Server Error 500 internal server error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administratorxxxxxxxxxxxxxr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache Server at xxxxx Port 80

phpBB sürümü: 2.0.23.
son surume gecersem yavaslık gidermi

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir