Aktif başlıklar linki 3.0.6 ile çalışmıyor

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Aktif başlıklar linki 3.0.6 ile çalışmıyor

Mesaj gönderen bplr »

Merhaba
phpbbturkey.com/forums adresinde 3.0.6 güncellemesi sonrası akktif başlıklar linki sonuç göstermiyor, yönetim panelinde forum ayarlarında kontrol edilmesi gerekli. Bilginize.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Aktif başlıklar linki 3.0.6 ile çalışmıyor

Mesaj gönderen ESQARE »

Düzeltildi, teşekkürler.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

nasıl düzelttiniz acaba?
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

doctoralone yazdı:nasıl düzelttiniz acaba?
bplr yazdı:yönetim panelinde forum ayarlarında kontrol edilmesi gerekli. #
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Active topics doesn't work anymore after updating! #
Actually, it is now working even better than before. Before, there was a bug in phpBB that Active Topics was always enabled for all forums, regardless of the actual setting, which was No by default. In 3.0.6, this bug has been fixed, meaning that you can now choose whether you want to have a forum in Active Topics or not, so you can exclude certain forums. A disadvantage of this new fix is that in forums which have been using the Active Forums feature without actually enabling it, now don't display any topics anymore.

You need to enable it for each forum manually under the Forums tab now, to get it back as it has been working in 3.0.5 and lower, or enabling it for all forums at once by running this query.

Kod: Tümünü seç

UPDATE phpbb_forums SET forum_flags = forum_flags | 16 WHERE forum_type < 2;
yani diyorki :D
artık eskisinden daha iyi çalışıyor, eskiden olan hata ile aktif başlıklar tüm forumlarda aktif halde idi, artık varsayılan olarak kapalı.arık aktif olmasını istediğiniz forumları seçebilirsiniz.ama bu yeni düzeltmenin bir dezavantajı mevcut öncesinde aktif başlık olarak ayarlı olmadığı halde görünen konular artık görünmeyecek diyor. onları forum ayarlarından manuel olarak yapmalısınız diyor. veya tüm forumları aktif etmek için alttaki kodu çalıştırın diyor.
tamam mıdır ??

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir