Final Modlar Bölümü

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Final Modlar Bölümü

Mesaj gönderen dj_akman »

Arkadaşlar Sanırım Tek Bende Diil Herkeste Var Galiba Demin zero arkadaşım da sordu bana açabilion mu die açamıorum arkadaşlar Final Modlar Bölümüne Niçin Sadece Modlar Başlık Açabiliyor Bu Biraz Haksızlığa Girmiyor mu Modlar Bütün Modifikasyonları Bulabiliyorlar mı üyeler de paylaşmak ister belki de lütfen bu kuralı kaldıralım :cry:
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

evet o kısımda güvenlik ve düzen açısından sınırlama getirildi.. yakında mod ekleme kısmında değişiklik belirtilecektir..
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Üyelerin şimdilik MOD ekleyememesi şahsen iyi bir fikir. Çünki orada çok fazla karışıklık oluyor mesela birisi getirip oraya bir mod koyuyor ama ben o modu tam olarak bilmediğim yada denemediğim için yardım edemiyorum ederken zorlanıyorum ki diğer mod arkadaşlarımızda da öyle olsa gerek.

Tabii üyelerde hiç mod eklemesin değil ama bence üyeler içinde ayrı bir mod ekleme yeri olmalı gözüyle bakıyorum.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

Nefrit'e katılıyorum final modlar kısmına sadece moderatorler ekleme yapmalı çünkü moderatorlerimizin yaptığı yada eklediği modları rahatlıkla alıp kullanabiliyoruz.Ama üyeler ekleme yaptığında bunda bir güvenilirlik olmayacak.

Bence de Üyelere Ayrı Bir Mod Ekleme Kısmı Açılsın İsteyen İstediği Modu Eklesin. Böylece Sorumluluk Moderatorlerin Üzerinden Kalkacak ve Modu Ekleyenin Şahşi Sorumluluğuna Girecektir.
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AlleRGy »

bende nefrit e katılıorum.herkes final modlara mod eklerse önüne gelen her bulduu modu koyar o bölümde zaten bulunan modflardan bile koyan cıkacaktır eminim.cok karısıklık olur.mod ekleme kurallarına uyulmaz ve bunların takip edilmesi modlar için çile haline gelebilir :) bence de üyelerin mod koyabileceği bir bölüm açılsa daha iyi olur
Kullanıcı avatarı
cedrik48
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cedrik48 »

bende san katılıyorum nefrit gerçekrten haklısın
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

üyeler kendi yaptıkları modları Alpha/BETA Modlar forumuna ekler, geliştirir.Eğer onaylanırsa moderatörler onu Final Modlar forumuna taşır.Bu kadar basit.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

ESQARE yazdı:üyeler kendi yaptıkları modları Alpha/BETA Modlar forumuna ekler, geliştirir.Eğer onaylanırsa moderatörler onu Final Modlar forumuna taşır.Bu kadar basit.
Haklısın ESQARE ancak birde üyelerin buldukları güzel modları ekleyecekleri bir yer açabiliriz. :wink:

Çünki her ne kadar araştırma yapsakta biz moderatörlerinde görmediği vede bilmediği modların sürüyle olduğuda bir gerçek :roll: . . .

Bu durumda üyelerin buldukları modları sitede uygun bir yere eklemeleri hoş bir uygulama olacaktır.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
ertdfg22
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Final Modlar Bölümü

Mesaj gönderen ertdfg22 »

Nefrit'e katılıyorum final modlar kısmına sadece moderatorler ekleme yapmalı çünkü moderatorlerimizin yaptığı yada eklediği modları rahatlıkla alıp kullanabiliyoruz.Ama üyeler ekleme yaptığında bunda bir güvenilirlik olmayacak.

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir