Phpbb 2 Forum Yardımmmm

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
BERK-I
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb 2 Forum Yardımmmm

Mesaj gönderen BERK-I »

Arkadaşlar ben bir phpbb 2 forum yaptım anasayfasının bazı yerleri dışında ingilizce Yönetim paneli ingilizce bunu nasıl türkçe yapabilirim bu Türkçe dil paketini de indirdim ama bu paket internet üzerine başka bi phpbb forumun altından tıklayın aln denilen yerden alınan forumlarda olmuyor galiba nasıl türkçeleştirebilirim?
Forumu internet üzerinde hazır phpBB Forum hizmeti veren sitelerden yaptım.Nasıl Türkçe yapabilirim(bir arkadaşımın sitesinde phpbb forumunda adminim onun türkçe) Ben nasıl türkçeleştirebilirim?
İşte forumumun yönetim paneli Gördüğünüz gibi ingilizce nasıl türkçeye çevirebilirim?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Eğer bu forumu ücretsiz aldıysanız ve size ftp bilgileri verilmediyse dil dosyasını siteye yükleyemezsiniz...

Sadece eğer bu ücretsiz hizmeti sağlayan site türkçe dil dosyasını hazır olarak size vermişse kullanabilirsiniz..

Türkçe dilinin olup olmadığını öğrenmek için "General Admin" kısmından Configuration kısmına tıklayın. Karşınıza forumun temel ayarları sayfası gelecektir. Burada "forum language" gibi bir kısım olmalı karşısındaki kutucuğu açarak site dillerini görebilirsiniz..
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 4 misafir