Veri Tabanı Problemi

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Veri Tabanı Problemi

Mesaj gönderen Kartal23 »

Arkadaşlar merhaba.
Mart 2014 tarihinde talihsiz bir olay yaşadım evime hırsız girdi. Elektronik ne varsa (bilgisayar harddisk vs.) alıp gitti. Tabi herşey gidince siteyle ilgili yedeklerimde gitmiş oldu.
Benim için çok büyük bir çöküştü ve bu zamana kadar siteyle ilgilenemedim. Hosting firmasına bilgi verdim site erişimi ve bütün herşeyi şimdilik askıya almaları söylemiştim.

Hosting şirketinden Reseller girişi, c panel, phpmyadmin giriş şifrelerimi tekrar aldım.

http://www.boraboy.net/phpBB3/portal.php

Sorunlar
1-Siteye Kullanıcı adım ve şifremle girmek istiyorum ama malesef girişi kabul etmiyor.
2-Siteyi açtığımda türkçe karakter sorunu görünmüyor ama kullanıcı adı ve şifremi yazdığımda aşağıdaki gibi yazılar çıkıyor.

En fazla izin verilen giriş deneme sayısını aştınız. Kullanıcı adı ve şifrenizle beraber ayrıca alttaki CAPTCHA’yı da çözmelisiniz.

3-cpanelden Phpmyadmin e girdim. User e bir baktım bütün kullanıcıların şifreleri değişmiş. Alfa numerik olarak baya uzunda kodlar görünüyor.

Şimdi hosting firmasından geriye dönük olarak veritabanı yedeği istedim. Faydası olurmu?
http://www.boraboy.net

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Veri Tabanı Problemi

Mesaj gönderen basoglanh »

Veritabanı optimize edin.
Phpmyadmin üzerinde şifreler bildiğim kadarıyla md5 yöntemi ile tutuluyor. Yani sizin şifreniz md5 ile kriptolanmış halde görülür aynı şifrenizi göremessiniz.
Yeni bir güne gülümse !
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir