phpBB 3.0.4 Yayınlandı

Yeni çıkan phpBB 3.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 3.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:tagyljf4]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:tagyljf4] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:tagyljf4]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:tagyljf4]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:tagyljf4]Site kurallarımızı[/url:tagyljf4] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

phpBB 3.0.4 Yayınlandı

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB.com sitesinden yapılan açıklamada; phpBB3 "Olympus" için 3.0.4 sürümünün yayınlandığı bildirildi.

Yüklemeler & Güncellemeler
- phpBB 3.0.4 Tam Paket
- Türkçe Dil Destekli phpBB 3.0.4 Tam Paket
- phpBB 3.0.3'ten 3.0.4 sürümüne Otomatik Güncelleme Paketi
- phpBB 3.0.3'ten 3.0.4 sürümüne Sadece Değişecek Dosyalar (Elle Kod Güncelleme Paketi) (Bu paket sadece İngilizce dil dosyası değişiklikleri ile tema/stil değişikliklerini içerir.)

Türkçe Dil Paketi
- phpBB 3.0.4 Türkçe Dil Paketi

phpBB.com Duyurusu & Giderilen Hatalar
- phpBB.com "phpBB 3.0.4 Released" Duyuru başlığı
- phpBB Group'un yaptığı açıklamalar ve giderilen hatalar (İngilizce)

phpBB2'den phpBB3'e Geçiş & phpBB3 Kurulumu
- phpBB 2.0.x den phpBB 3.0.x'e geçiş için detaylı anlatımı buradan inceleyebilirsiniz.
- phpBB3 Kurulumu
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
animasyonforum

Re: phpBB 3.0.4 Yayınlandı

Mesaj gönderen animasyonforum »

geçmiş bayramınız kutlu olsun oto güncelleme yaptım mod larda bir degişiklikte olmadı:)
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Yeni sürümler seri bir şekilde gelmeye devam ediyor. Güncelleyelim bakalım..
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

Oh kurulu modlara bişi olmamış geçende olmuştu :D
blogcu
Kullanıcı avatarı
Burakozmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Burakozmen »

modlara bir şey olmaması iyi oldu. :lol: yeniden düzenlemek uğraştırıyor :lol:
Kullanıcı avatarı
Burakozmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

buradaki 3.0.4. ın tr dil paketini indirdim. beni oku dosyasında şöyle diyor
Kurulum:

1. /styles ve /language klasörlerini phpBB 3.0.3 dosyalarınızın bulunduğu ana dizine gönderin.
şimdi benim dosyalarım 3.0.4. geçenki güncellemeyi yaptıktan sonra bunları bir daha yapmamız gerekiyormu ?

versiyonların hızı başımızı döndürdü :lol:
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Herkese hayırlı olsun. bende tam ya nezaman çıkacak bunun artık yükseltme gerektirmeyen kararlı versiyonu diyecektim ki 4 gün önce Gold sürümü duyurusunun yapıldığını yeni farkettim. Umarım artık yükseltme ile uğraşmayacağız.
(Herkesin bayramı kutlu olsun. 2 bayram bir arada böyle iyi oldu :d)
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Burakozmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaşlar özel profil alanları gitti ve ben nereden düzelte bileceğimi bilmiyorum. ben siteme kimlik bilgilerini doğru girmeyenlerin üye olmasını istemiyorudum bu yüzden ad soyad nerelisin gibi sorular soruyordum. bu şekilde olmadı ya :( yani bana göre değil bu tarz eğer böyle olacaksa 3.0.4 keşke 3.0.3 te kalsaydım :(

buldum ya pardon arkadaşlar. :D yönetici kardeşler bu mesajımı silebiir :lol:
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Burakozmen yazdı:buradaki 3.0.4. ın tr dil paketini indirdim. beni oku dosyasında şöyle diyor
Kurulum:

1. /styles ve /language klasörlerini phpBB 3.0.3 dosyalarınızın bulunduğu ana dizine gönderin.
şimdi benim dosyalarım 3.0.4. geçenki güncellemeyi yaptıktan sonra bunları bir daha yapmamız gerekiyormu ?

versiyonların hızı başımızı döndürdü :lol:
benioku.txt dosyasındaki sürümü güncellemeyi unutmuşum. 3.0.4 dosyalarınızın bulunduğu ana dizine göndereceksiniz. Az önce benioku.txt dosyasını güncelledim.

Ayrıca önceki sürümden yeni sürüme Türkçe dil dosyası değişikliklerini de phpBB 3.0.4 Türkçe Dil Paketi başlığından takip edebilirsiniz.
Resim

Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Merhaba ESQARE arkadaşım sıfırdan kurarken de phpBB 3.0.x Son Sürüm (TÜrkçe DİL DESTEKLİ) yazan yerdeki tek zipi indirince olmuyormu şimdi ayrıca en sondaki Dil paketlerini , temaları falan da mı indirmeliyiz yoksa onlar yükseltme yapanlar için mi? Teşekkürler..
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
sanalalem
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sanalalem »

Peki bu yeni versiyonda neler değişti .
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bu versiyonda 2 güvenlik açığıkapatıldı ve bildirilen bazı hatalar düzeltildi, yani kullanırken 3.0.3 ile görünürde pek bir fark göremeyebilirsin.
ademx33 enin soruna geliince orada dil destekli olanı indirirsen hazır olarak içinde dil dosyası ve tema türkçe resimleri bulunuyor
Kullanıcı avatarı
C@N
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen C@N »

3.0.2'den 3.0.4'e otomatik güncelleme nasıl yapabilirim acaba?
Resim
I LoVe phpBBTurKeY..!
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

C@N yazdı:3.0.2'den 3.0.4'e otomatik güncelleme nasıl yapabilirim acaba?
Bu otomatik güncelleme paketini 3.0.2'den 3.0.4'e güncelleme için kullanabilirsiniz: http://www.phpbb.com/files/release/phpB ... _3.0.4.zip
Resim

Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Hollanda phpbb sitesi, kendi dil paketini, İngilizceyi olduğu gibi, Flamancasını da otomatik güncelleyen halde güncelleştirme paketine monte etmiş. Türkçe dil paketi için basitçe bizde aynısını yapabilir miyiz? Yani 3.0.3 den 3.0.4 e geçerken dil paketini kurulum içine kopyalayıp, sonradan eklenti vb için ayrıca kod değişimiyle uğraşmadan güncelleme olsa. Eskiden 3.0.0 -> 3.0.1 denemiştim ama sonuç alamayınca elden uğraşmıştım.
Kilitli

“3.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir