mybb'den phpbb 3.x serisine nasıl gecerim

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 3.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2szxnfek]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2szxnfek] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2szxnfek]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2szxnfek]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2szxnfek]Site kurallarımızı[/url:2szxnfek] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
HERRO
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

mybb'den phpbb 3.x serisine nasıl gecerim

Mesaj gönderen HERRO »

Merhaba arkadaşlar Ben erhan mybb scripttini kullanıyorum ama phpbb 3.x e geciş yapmak istiyorum forumumu yeni kurdum Üyelerimiz 149 konuda toplam 229 mesaj yollamışlar.
Şu anda 25 tane üyemiz var. ve ben konuları ve üyelerimi kaybetmeden phpbb ye geçiş yapmak istiyorum.
Bu mümkün olabilirmi vbultenden diger forum scriptlerine geçiş oldugunu biliyorum acaba hphpbb dede bu mümkünmü varsa nasıldır bana yardımcı olurmusunuz.
Teşekkürler Olumlu Yada olumsuz tüm mesajlarınızı bekliyorum.Herkese kolay gelsin.
Sitemi Merak Edenler olursa profilime yazacagım bakarsınız.
HERRO
Kullanıcı avatarı
C@N
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: mybb'den phpbb 3.x serisine nasıl gecerim

Mesaj gönderen C@N »

Resim
I LoVe phpBBTurKeY..!
Kullanıcı avatarı
HERRO
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: mybb'den phpbb 3.x serisine nasıl gecerim

Mesaj gönderen HERRO »

Cvab Verdigin İçin Teşekkürler ama verdigin linklerde tam olarak bir anlatım bulamadım :(
Yani nasıl yapacagıma dair convertertin kullanımı gibisinden.
HERRO

“3.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir