Smf den phpBB3'e Geçiş (Resimli Anlatım)

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 3.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2szxnfek]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2szxnfek] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2szxnfek]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2szxnfek]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2szxnfek]Site kurallarımızı[/url:2szxnfek] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
ademhanci
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Smf den phpBB3'e Geçiş (Resimli Anlatım)

Mesaj gönderen ademhanci »

anlatım için çok teşekkür ederim. mükemmel bir paylaşım
ShadowMan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ShadowMan »

Üzgünüm fakat çok üstü kapalı bir şekilde anlatmışsınız. Yorumlara da baktım, insanların akıllarında çok soru işareti var.

SMF 2.0.2 Sürümünü kullanıyorum ve phpBB sistemine geçmek istiyorum. Sıfır hata ile geçme olasılığım sizce nedir ?
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

ShadowMan yazdı:Üzgünüm fakat çok üstü kapalı bir şekilde anlatmışsınız. Yorumlara da baktım, insanların akıllarında çok soru işareti var.

SMF 2.0.2 Sürümünü kullanıyorum ve phpBB sistemine geçmek istiyorum. Sıfır hata ile geçme olasılığım sizce nedir ?
Sıfır hata ile geçme olasılığınız yok gibi bir şey. Eğer oturmuş bir siteniz varsa tavsiye etmem.

Bu anlatım resimli ve adım adım, daha açık nasıl yapılabilir?
Kaldı ki soru soranların sorularını fırsat buldukça cevaplıyorum.
sakula
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sakula »

Merhabalar, SMF 1.1.16 forumumu, phpBB3'e çevirdim. Yanlız burada anlatımda eksik ve eski bilgi içeriyor. Şu an yoldayım memleketime dönüyorum. Eve varınca Çok geniş kapsamlı detaylı anlatımlı ve resimli dönüşüm işlemini anlatan bir konu açacağım inşallah. Şimdilik sorunlarımdan en temel olanı benim diğer sorunlarımı çözecektir. PhpBB3 forumumu kurdum. Kurulum aşamasında benden yönetici olarak bir kullanıcı adı ve parola istedi bende gerekli bilgileri girdim. Forumum kurulduktan sonra o yönetici bilgileriyle giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler şimdiden. Beraat kandiliniz mübarek olsun ayrıca.
xwerswoodx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen xwerswoodx »

hatalı şifre giriyorsundur (:
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Kodlama dillerini gözden geçirdiniz mi?
phpBB UTF-8 desteğine dayalı olup kullanıcı adı ve şifrenizde türkçe karakter mevcut ise eğer soununuzun kaynağı da bu olabilir diye düşünüyorum.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
ShadowMan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ShadowMan »

Smf forumum 2007'den beri açık, Konu: 1126, İleti: 38131 bulunmakta. Birkaç deneme yaptım Converter ile localhost'ta. Veri tabanı tablolarına üyeler, konu başlıkları vs. aktarılıyor fakat phpBB3 sisteminde gözükmüyor. Smf'nin verdiği hatalardan sıkıldım artık. Biran önce kurtulmak istiyorum şu sistemden. Lütfen yardımcı olunuz...

“3.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir