[MOD] phpBB3 SEO Sitemap

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[MOD] phpBB3 SEO Sitemap

Mesaj gönderen sivasli_14 »

MOD adı: phpBB3 SEO Sitemap
Yapımcı: Shredder
MOD açıklaması: Siteniz İçin Sitemap Haritası Oluşturur.
MOD sürümü: 1.0.3
Mod Dowloand:phpBB3 SEO Sitemap İndir

Mod Önizleme

Arkadaşlar,Ağabeyler Mod Önizlemede Birşey Dikkatinizi Çekmiştir.Konular /topic-t694.html Şeklinde Çıkıyor Bende Anlam Veremedim.Mod Sahibine phpbb.com Da Yazıcaktım Benden Önce SüKûT Arkadaş Yazmış Şimdilik Cevaplamasını Bekliyoruz..
Bende'De VarBiraz Diyorsan Biz Burdayiz..

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] phpBB3 SEO Sitemap

Mesaj gönderen SüKûT »

bi çözüm yazmışta oraya tam olarak anlayamadım hangi seçenekten bahsettiğini, seo mod'la alakalı olduğunu söylüyo ama, bulamadım seo moduda türkçe kullanıyorum ondan sanırım.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Evet phpbb_seo/sync_url.php Etkinleştirin Diyor.. Nasıl Yapcaz ??

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

sivasli_14 yazdı:Evet phpbb_seo/sync_url.php Etkinleştirin Diyor.. Nasıl Yapcaz ??
Hiç bi fikrim yok. Ben uğraşmıcam kalsın olduğu gibi. Sonra ayarlar mayarlar bozuluyo durma uğraş sonra düzelticem diye :)
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Sorunun Sebebi Admin Panelindeki Seo Ayarlarındaki Activate SQL Rewriting:Kutucugunun Hayır Olmasıymış..Orası Evet Yazarsak Url'ler Title'ye Göre Şekilleniyor ;)

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

sivasli_14 yazdı:Sorunun Sebebi Admin Panelindeki Seo Ayarlarındaki Activate SQL Rewriting:Kutucugunun Hayır Olmasıymış..Orası Evet Yazarsak Url'ler Title'ye Göre Şekilleniyor ;)
Dediğinize ek olarak https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... 41#p326841 bu adreste mod yazarının belirtiği gibi o ayarı aktif ettikten sonra ilk olarak http://www.siteadresi.com/phpbb_seo/sync_url.php adresine girip Reset all topic URLs tüm adresleri sıfırlayıp ardından tüm adresleri senkronize etmemiz gerekiyor ondan sonra oluyor.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Benim konuları güncel olarak almıyo bu sitemap ya anlamadım gitti kaldırdım sıfırdan kurdum daha önce almadıklarını aldı sıfırdan kurunca fakat yeni açtıklarımı almıyo yine hayret bişey...
osman_bark
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen osman_bark »

Uzun süredir neden böyle oluyor diye araştırıyordum. Dediklerinizi birebir yaptım ve düzeldi. Çok teşekkür ederim.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir