Reklam Yönetimi Footer

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
deadmac
Kayıtlı Kullanıcı

Reklam Yönetimi Footer

Mesaj gönderen deadmac »

Arkadaşlar reklam modunu kurdum sitesinin altında Advertisements by Advertisement Management diye bir link veriyor.Forumu aradım modun yapımcısının emeği dolayısıyla yardım edilmiyor diyor.Hak veriyorum ama bende para verip bir site yapıyorum modun yapımcısının ismini alta yine link vermeden yazarım ama link vermesi peki hoşuma gitmedi sonuçta bütün mod yazarları böyle birşey yapsa sitenin footer kısmından kitap olur.Lütfen yardım edin en azından linki kaldırayım.Muhtemelen şifrelenmiş bir bağlantı kullanmışlar
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Reklam Yönetimi Footer

Mesaj gönderen ESQARE »

Öncelikle MOD / Eklenti ile alakalı sorunlarınızı 3.0.x MOD Destek forumuna yazınız.

Sorunuza gelecek olursak; bu tarz mod, eklenti, tercüme, çeviri v.s. yapımlarında bir emek söz konusu ve yapan kişi ya da kişilerin imzası olacaktır. Yapımcının imzalarını kullanmayacaksanız, o zaman MOD'u da kullanmayın. İmzaları silme ile ilgili bu sitede destek verilmez, bizler yapımcının emeğine saygı gösteriyoruz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
deadmac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen deadmac »

Yazımı iyi okumadığınızı düşünüyorum.Bir daha okuyun ben imzayı koyarım ama site yönlendirmesi hoş değil
deadmac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen deadmac »

Ayrıca modun önizlemelerinde imza görmedim ama yanılıyormuyum?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Benzer bir diyaloğa daha önce de girdiğimizi hatırlıyorum; phpBB yapısal olarak bir şirket veya kurum yazılımı olmadığından dolayı herkes yazdığı mod veya temaya imza koyma hakkına sahiptir. Bu nedenle uluslararası platformda ki en azından ben öyle biliyorum, phpBB destek siteleri emeğin karşılığı olan imza konusunda burada olduğu gibi olmazsa destek de olmaz prensibini benimsemişlerdir. Reklam konusuna gelince; sitenizde yüzlerce üye olsa bile o bağlantıya tıklayıp reklam geliri sağlayan veya işine yarar bir bilgi elde eden olur mu bunu düşünmek gerekiyor.
Kısacası phpBBTürkiye destek sitesi olarak, imzası olan bir düzenleme ait silinmiş bir imza ile destek isterseniz, kesinlikle destek alamazsınız.
Resim
deadmac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen deadmac »

Benzer bir diyaloğa daha önce girdiğimi hatırlamıyorum zira diğerinde türkçe pack yüklü değildi ondan forum imzası gözükmüyordu.Keşke önizlemelerde de altında imza olduğunu gösterseydiniz
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

deadmac yazdı:Yazımı iyi okumadığınızı düşünüyorum.Bir daha okuyun ben imzayı koyarım ama site yönlendirmesi hoş değil
Yazınızı gayet iyi okudum. Peki siz mod yapsanız imzayı nasıl koyarsınız? Rumuz yazsanız, internet üzerinde o rumuzu kullanan kim bilir kaç kişi vardır? İsim yazsanız gene öyle...

Ama bir siteniz ya da e-mail adresiniz varsa bunlar tektir ve yapımcının kimliğini belli eder. Bu nedenle yapımcılar o siteye ya da e-maile yönlendirme verirler.

Söylediğim gibi yapımcının belirlediği imzaları beğenmiyorsanız ve kaldıracak ya da değiştirecekseniz o MOD'u kullanmaya hakkınız yok. Hala aksini düşünüyorsanız buyrun MOD'u kendiniz yapın, imza da kullanmayın.
Resim

deadmac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen deadmac »

Sizinle daha fazla laf yarışına girmek istemiyorum.Nasıl derseniz öyle olsun.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

:)
Resim

Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir