QUOTE ALINTI MODU

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

QUOTE ALINTI MODU

Mesaj gönderen FB1979 »

Merhaba arkadaşlar yabancı siteler dahil bir çok yerde aradım bulamadım
sorun şu:
bildiğiniz gibi alıntı yapınca mesajlar iç içe alıntı yapılıyor bunun yerine diğer forum sistemlerinde olduğu gibi herbir alıntıyı ayrı ayrı gösterebilirmiyiz
sağ tuş alıntı deyi 2 mesajı ayrı ayrı alıntılayıp panoya yapışıtırırsak oluyor ancak bunu bu kadar uğraşmadan çoklu alıntı yap diye işaret koyarak alıntı yaptığımızda alıntılanan mesajları ayrı ayrı gösterecek bir mod var mıdır içiçe 5 alıntı mesela hiç şık durmuyor bahsettiğim şekilde daha şık duracaktır
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Re: QUOTE ALINTI MODU

Mesaj gönderen FB1979 »

FB1979 yazdı:Merhaba arkadaşlar yabancı siteler dahil bir çok yerde aradım bulamadım
sorun şu:
bildiğiniz gibi alıntı yapınca mesajlar iç içe alıntı yapılıyor bunun yerine diğer forum sistemlerinde olduğu gibi herbir alıntıyı ayrı ayrı gösterebilirmiyiz
sağ tuş alıntı deyi 2 mesajı ayrı ayrı alıntılayıp panoya yapışıtırırsak oluyor ancak bunu bu kadar uğraşmadan çoklu alıntı yap diye işaret koyarak alıntı yaptığımızda alıntılanan mesajları ayrı ayrı gösterecek bir mod var mıdır içiçe 5 alıntı mesela hiç şık durmuyor bahsettiğim şekilde daha şık duracaktır
bu şekilde 1. alıntıyı yapıyoruz
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

FB1979 yazdı:Merhaba arkadaşlar yabancı siteler dahil bir çok yerde aradım bulamadım
sorun şu:
FB1979 yazdı: bu şekilde 1. alıntıyı yapıyoruz
3. alıntıyı yaptığımızda görüntünün bu şekilde olmasını istediğimi anlatmaya çalıştım
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

YKP/Mesaj ayarları/Her mesajda iç içe geçmiş en yüksek alıntı sayısı: 1
Yani 1 olarak ayarlarsanız sorununuz düzelir sanırım.
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

difficulty yazdı:YKP/Mesaj ayarları/Her mesajda iç içe geçmiş en yüksek alıntı sayısı: 1
onu biliyorum teşekkür ederim ben hem 1 den fala alıntı yapılabilsin hem de alıntılar içiçe geçmesi 3. mesajımdaki gibi görünsün istiyorum
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Tam olarak neyi sormak istediğinizi anladım mı bilmiyorum.
Şunu mu demek istediniz acaba?
Şuan benm bu yazımı alıntı yapın.
Biraz aşagıda tüm mesajları göreceksiniz.
Sırası ile mesajların üstünde alıntı butonu var.
Alıntı yapmak istediğiniz tüm mesajları sırası ile alıntı yapabilrsiniz.
Yani birden çok alıntıyı çok uğraşmadan yapabilirsiniz.
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

difficulty yazdı:Tam olarak neyi sormak istediğinizi anladım mı bilmiyorum.
Şunu mu demek istediniz acaba?
Şuan benm bu yazımı alıntı yapın.
Biraz aşagıda tüm mesajları göreceksiniz.
Sırası ile mesajların üstünde alıntı butonu var.
Alıntı yapmak istediğiniz tüm mesajları sırası ile alıntı yapabilrsiniz.
Yani birden çok alıntıyı çok uğraşmadan yapabilirsiniz.
difficulty yazdı:YKP/Mesaj ayarları/Her mesajda iç içe geçmiş en yüksek alıntı sayısı: 1
FB1979 yazdı:
sorun şu:
bu şekilde 1. alıntıyı yapıyoruz
anladım bu şekilde yani çok teşekkür ederim
peki bunu çoklu alıntı yap gibi her mesajın yanına buton ekleyerek yapabilirmiyiz
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

FB1979 yazdı: anladım bu şekilde yani çok teşekkür ederim
peki bunu çoklu alıntı yap gibi her mesajın yanına buton ekleyerek yapabilirmiyiz

Yapılabilirmi bilmiyorum ama zaten sistem bildigim kadarıyla tamamen aynı şekilde işliyor.
Tek farkı; farklı yerlerden yapılması.
Sadece alıştıgınızdan farklı oldugunuz için garip geliyor.
Bilen arkadaslarımız varsa yazacaktır.
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

Aslında çok zor birşey olduğunu sanmıyorum asp forumlarda ve vbullettin de var mesajın sağına bir kutucuk açılıp çoklu alıntı yap butonu eklenecek yoksa alıntılar içiçe geçtiğinde görünüm çok bozuluyor her bir alıntı ayrı çerçevede çıksa daha güzel görüneceğini düşünüyorum
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

Kendi sorumu kendim çözdüm burada da paylaşayım dedim sonuç harika oldu ekteki modu kurmanız yeterli
Prime Multi-Quote.zip
(38.55 KiB) 152 kere indirildi
3.0.8 sürümde denedim çalışıyor
jonnblaze
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen jonnblaze »

Merhaba arkadaşlar yabancı siteler dahil bir çok yerde aradım bulamadım
sorun şu:

Nice Post keep it up
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir