Kod isteği...

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ministryofhouse
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kod isteği...

Mesaj gönderen ministryofhouse »

arkadaşlar phpbb 3.0.4. full surumunu kullanıorum . forumum ıcın tesekkur butonu we yeni mesaj yazarken hemen onun altında yenı yazılan baslıgın olup olmadıgını gosteren bır kod istiyorum . yardımlarınızı beklıyorum....detaylı bır sekılde anlatırsanız sewınırım....
ayrıca sıtede bulunan tesekkur modllarını yukluyoruz calısmıyor.
En son VSaBaH tarafından 17.09.2009, 04:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: UYARI! Acil yardım kelimesi yasak. Tekrarı halinde konu kilitlenir. Başlık düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpbb 3.0.4 için lütfen yardım

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

edit:
En son Özcan Akbulut tarafından 05.02.2009, 08:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
ministryofhouse
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

dostum nette problem war ben bır kere tıkladım o 4 kere yollamıs zaten onuda bıldırdım hemen bı sorun olmas kanımca...ayrıvca actıgım konu ıle ılgılı bır bılgın warsa ve yardımcı olursan sewınırım ....
koraycas
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen koraycas »

evet arkadaşlar şu teşekkür yamasi için hiç kimse detayli bi anlatim yapmamiş.Yani denilen bütün olayi uyguluyorum ama teşekkür modu çalişmiyor.en son temanın içine uygulama yapin gibi bişeyler yazior ama hangi dosyaya hangi kodu eklicez?

Installation Instructions for 'Thank Post MOD' Version 0.4.0
Select Language: English
About this MOD
Title:
Thank Post MOD

Description:
Thank other user's posts!
Allow other users to thank your posts!

Version:
0.4.0

Installation Level:
Easy

Installation Time:
~2minutes
Author
Username:
Geoffreak
Email:
admin@geoffreak.org
Name:
Geoffrey Craft
WWW:
http://www.geoffreak.org/

Files to Edit
languages/en/common.php,
viewtopic.php
Included Files
root/thanks.php,
root/styles/subsilver2/imageset/*,
root/styles/prosilver/imageset/*

--------------------------------------------------------------------------------

Disclaimer
For security purposes, please check: http://www.phpbb.com/mods/ for the latest version of this MOD. Downloading this MOD from other sites could cause malicious code to enter into your phpBB Forum. As such, phpBB will not offer support for MODs not offered in our MODs database, located at: http://www.phpbb.com/mods/
Author Notes
The ONLY thank post mod for phpBB3!MOD History
2007-04-18 - Version 0.1.0

Initial developmental release

2007-04-21 - Version 0.2.0

Major overhaul in thanks.php - cut queries to speed up loading

Added in number of thankers

Language support

Less gender confusion via provided sql queries

2007-04-22 - Version 0.2.1

Fixed minor bug that displayed ugly information messages in thanks.php

2007-04-28 - Version 0.2.2

Changed gender interface to use evil<3's gender mod

Changed language to avoid interference between TPM and evil<3's gender mod

Changed thanks script and language to remove the tacky "user(s)" text

2007-05-25 - Version 0.3.0

More style compatibility

Thank post buttons!

2007-06-04 - Version 0.4.0

Number of thanks given on viewtopic

Number of thanks received on viewtopic

No more thanking of own posts

License
This MOD has been licensed under the following license:
http://opensource.org/licenses/gpl-license.php GNU General Public License v2

Other Notes
Before adding this MOD to your forum, you should back up all files related to this MOD
This MOD was designed for phpBB3.0.RC1 and may not function as stated on other phpBB versions. MODs for phpBB3.0 will not work on phpBB2.0 and vice versa.
This MOD is development quality. It is not recommended that you install it on a live forum.

--------------------------------------------------------------------------------
SQL
Code:Select AllCREATE TABLE `phpbb_thanks` (
`post_id` mediumint(8) NOT NULL default '0',
`user_id` mediumint(8) NOT NULL default '0'
);
File Copy

Copy: root/thanks.php
To: thanks.php

Copy: root/styles/subsilver2/imageset/*
To: styles/subsilver2/imageset/*

Copy: root/styles/prosilver/imageset/*
To: styles/prosilver/imageset/*
Edits
s↑↓
Use your keyboard to navigate the code boxes. You may also hit 's' on your keyboard to go to the first code box.
Open: languages/en/common.php
Comments
Language additions
Find
Tip: This may be a partial find and not the whole line.
Code:Select All?>
Add before
Tip: Add these lines on a new blank line before the preceding line(s) to find.
Code:Select All$lang = array_merge($lang, array(
'REMOVE_THANKS' => 'Remove your thanks for ',
'THANK_POST1' => 'Thank ',
'THANK_POST2' => '\'s post',
'THANK_TEXT_1' => 'The following',
'THANK_TEXT_2' => 'user would like to thank',
'THANK_TEXT_2pl' => 'users would like to thank',
'THANK_GENDER_F' => 'for her post',
'THANK_GENDER_M' => 'for his post',
'THANK_GENDER_U' => 'for his or her post',
'RECEIVED' => 'Received',
'THANKS' => 'thanks',
'GIVEN' => 'Given',
'TP_040_UPGRADED' => 'Your Thank Post MOD installation has been upgraded to 0.4.0! Please refresh this page and have a nice day!',
));
Open: viewtopic.php
Comments
Allows the thanks to do stuff
Find
Code:Select All// Start session management
$user->session_begin();
$auth->acl($user->data);
Add after
Tip: Add these lines on a new blank line after the preceding line(s) to find.
Code:Select Allinclude($phpbb_root_path . 'thanks.' . $phpEx);
Find
Code:Select All if (isset($cp_row['row'])
Add before
Tip: Add these lines on a new blank line before the preceding line(s) to find.
Code:Select All output_thanks($row['user_id']);
DIY Instructions
These are manual instructions that cannot be performed automatically. You should follow these instructions carefully.
Code:Select AllMake sure you use the files in the templates directory so that this mod will take effect.
Verify that your template cache is cleared afterwards too.

You need to navigate to viewtopic once after install to upgrade to/install 0.4.0!
Your users will not be able to thank properly without doing this!

Save all files. End of MOD.
You have finished the installation for this MOD. Upload all changed files to your website. If the installation went bad, simply restore your backed up files.

MOD UA XSLT File Copyright © 2007 The phpBB Group, this MOD is copyright to the authors listed above.

burdaki kod bulma ve yapiştirma ekleme işlemleri tamam. SQL ayarlari tamam. temanın içinde sanirim viewtopic de eklemeler yapilmasimi gerekior? Gerekiyorsa nereye? Hangi kodu?? Yardimci olursaniz çok sevinicem.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ministryofhouse
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaslar yokmu yardımcı olacak kımse...
birdeneme
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen birdeneme »

Aynı sorun bende de var bütün yönergeleri yaptım ama hiç bir değişiklik birisi yardımcı olabilir mi acaba
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Şimdi probleminiz nedir ben anlamadım.. Teşekkür et modunu mu kuramıyorsunuz. Hata mı aldınız anlamadım..
forumum ıcın tesekkur butonu we yeni mesaj yazarken hemen onun altında yenı yazılan baslıgın olup olmadıgını gosteren bır kod istiyorum .
Bu anlatımdan ben hiçbirşey çıkaramadım.Biraz daha açıklayıcı ve okunaklı bir Türkçe ile yazar mısın?

Örnek varsa bildiğin resmini koyman daha iyi olur.

Teşekkür butonu istiyorsan hangi temaya uyarlanacak?

Site adresin nedir?
Aynı sorun bende de var bütün yönergeleri yaptım ama hiç bir değişiklik birisi yardımcı olabilir mi acaba
Neyin önergeleri ? Teşekkür Modu mu? Modu indirdiğiniz sayfanın linkini verebilir misiniz?
3.04 ile uyumlu mu MOD? Site adresiniz nedir?
evet arkadaşlar şu teşekkür yamasi için hiç kimse detayli bi anlatim yapmamiş.
MODu nereden indirdin ? Teşekkür Yaması ne demek?Site adresin nedir?
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
pathfinder
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pathfinder »

aynı sorun bende de var :(
yazan yönergeleri yaptım ama son tarafta ne demek istediğini tam anlayamadım o yuzden herhangı bır değişiklik olmadı

Kod: Tümünü seç

Make sure you use the files in the templates directory so that this mod will take effect.
Verify that your template cache is cleared afterwards too.

You need to navigate to viewtopic once after install to upgrade to/install 0.4.0!
Your users will not be able to thank properly without doing this!

sırasıyla:
1.myphpadmınden ekledım
2.dosyaları duzenledım
3.gerek dosyaları ftp den attım

ama sitede herhangi bir değişiklik olmadı ?
yet_one
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Kod isteği...

Mesaj gönderen yet_one »

Aynı sorun bendede var olmuyor arkadaşım ne modlar kurdum kıçı kırık teşekkür modu çıkmıyor yav
Mademki sistem budur usta ohalde nekadar ekmek okadar köfte bu hususta!

Koşturuyoruz Bakalım Nasıl Olacak Gidiş Hat.
http://www.filmciyiz.net - http://www.onlineradyo.info
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen breathope »

merhaba,
forumdaki bir mesaja düzenleme yapmak için sadece yetkililerin görebileceği bir düzenle butonu arıyorum. ancak bu duzenle butonuna basılıp bir düzenleme yapıldığında açıklama kısmı olsun ve bu o mesajın en altında "code" gibi bir alanda "cerceve" icinde edit açıklaması şeklinde olsun istiyorum. forumda çok aradım ama bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

breathope yazdı:merhaba,
forumdaki bir mesaja düzenleme yapmak için sadece yetkililerin görebileceği bir düzenle butonu arıyorum. ancak bu duzenle butonuna basılıp bir düzenleme yapıldığında açıklama kısmı olsun ve bu o mesajın en altında "code" gibi bir alanda "cerceve" icinde edit açıklaması şeklinde olsun istiyorum. forumda çok aradım ama bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

bunun izinlerle alakası var.
izinleri dogru şekilde ayarlarsan zaten düzenle bütonunu sadece senin izin verdiğin yetkililer görebilir.
izinleri bu linkten öğrenebilrsin.
Tıkla: viewtopic.php?f=60&t=15665
düzenleme butonuna basınca az aşagıda sebeb bölümü var zaten farketmemiş olmalısın.
yanlız code şekilnde çerçeve nasıl yapılır bilmiyorum.
bunları öğrenip hallettikten sonra code şeklindeki isteğini arkadaşlarımızdan yinele.
bilen varsa yardım edecektir mutlaka.
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

düzenle seçeneği çıkıyor zaten onda bir sorunum yok. ama ben düzenlemeyi yaptıktan sonra mesajın en altına edit : şu şu sebepten editlenmiştir yazdığımda o yazı, düzenlenen mesajın içerisinde en altta "çerçeve gibi ayrı bir alanda" edit açıklaması ile birlikte görünsün istiyorum.

Kod: Tümünü seç

edit: şu şu sebepten mesaj düzenlenmiştir. düzenleyen : moderatör 
yukarıdaki gibi olsun ama kod yazan yerde edit yada düzenleme yazsın istiyorum. (tümünü seç kısmı yazmasın tabiiki )
aboniable
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aboniable »

Bu konu ile alakaslı olduğu için yeni başlık açmaya gerek görmedim.Benim sorunumda düzenlemey izin verdiğim halde butonun çıkmaması çok araştırdım fakat bi türlü bulamıyorum nedenini
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

aboniable yazdı:Bu konu ile alakaslı olduğu için yeni başlık açmaya gerek görmedim.Benim sorunumda düzenlemey izin verdiğim halde butonun çıkmaması çok araştırdım fakat bi türlü bulamıyorum nedenini
Aynı sorunu bende yaşamıştım. stil ile ilgili olabilir. Başka bir stil seçerek deneyebilirsin, düzelebilir.
aboniable
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aboniable »

Yok denedim ama ondan değil.Yukarıda kendi mesajlarınız dan yapabiliyoruz aslında verilen izin süresini uzatıp ama tabi bunu herkes bilemiyo alıntı yapılmıyo düzenleme yok bunun için sanırım kod gerekiyo
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir