Forumu ziyaretçilere Tamamen Kapatma

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
manas00
Kayıtlı Kullanıcı

Forumu ziyaretçilere Tamamen Kapatma

Mesaj gönderen manas00 »

Arkadaşlar forumu ziyaretçilere tamamen kapatmak istiyorum..Forum linkine tıkladığında sadece üye kayıt olmasını söylesin.Yönetim panelinde bulamadım.

(Böyle bir modifikasyon var ama misafirlere sadece kategorileri göstermiyor fakat ben direk forum açıldığında kayıt olmasını söylemesini istiyorum)

Yani Tam olarak Söylemek istediğim şey Mybb'deki Kayıt olmaya zorla modifikasyonu
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Forumu ziyaretçilere Tamamen Kapatma

Mesaj gönderen SüKûT »

manas00 yazdı:Arkadaşlar forumu ziyaretçilere tamamen kapatmak istiyorum..Forum linkine tıkladığında sadece üye kayıt olmasını söylesin.Yönetim panelinde bulamadım.

(Böyle bir modifikasyon var ama misafirlere sadece kategorileri göstermiyor fakat ben direk forum açıldığında kayıt olmasını söylemesini istiyorum)

Yani Tam olarak Söylemek istediğim şey Mybb'deki Kayıt olmaya zorla modifikasyonu
index_body.html sayfasının en üstüne şu kodu ekleyiniz.

Kod: Tümünü seç

<!-- IF not S_USER_LOGGED_IN and not S_IS_BOT --> 	
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!-- 
window.location="/ucp.php?mode=register";
// -->
</script><!-- ENDIF -->
işlemin işe yarayıp yaramadığını görmek için ziyaretçi olarak girmeniz gerek forumunuza istediğiniz gibi olmazsa tekrar inceleriz. Kolay gelsin, iyi forumlar..
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
manas00
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen manas00 »

phpbb 3.0.12 kullanıyorum index_body.html adında dosyayı bulamadım ?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

kullandığınız temanın içinde yoksa o dosya orjinal phpbb3 temasının(prosilverin) içinden çekmektedir index_body.html dosyasını oradaki dosyaya uygulayınız değişikliği.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
manas00
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen manas00 »

evet yaptım direk kayıt sayfası açılıyor kayıt olduktan sonra tekrar kayıt sayfasına geçiyor.şöyle olabilirmi kayıt olduktan sonra oturum aç bölümüne geçmesi gibi ?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

manas00 yazdı:evet yaptım direk kayıt sayfası açılıyor kayıt olduktan sonra tekrar kayıt sayfasına geçiyor.şöyle olabilirmi kayıt olduktan sonra oturum aç bölümüne geçmesi gibi ?
onu yapabiliriz sanırım ama yukarda yaptığınız işlemi iptal edip verdiğim kodu başka yerlere eklememiz lazım felan biraz daha uğraşmamız gerekir onun yerine kayıt sonrası otomatik giriş yapmayı sağlayan mod versem onu kursanız daha kolay olur sanki.
kayıt_sonrası_oto.giriş.zip
(29.6 KiB) 143 kere indirildi
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir