Çevrimiçi Manga Okuyucu

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
csancak
Kayıtlı Kullanıcı

Çevrimiçi Manga Okuyucu

Mesaj gönderen csancak »

Selamlar;

Bir anime-manga üzerine yayın yapan forumun yöneticisiyim. http://www.animetoruko.com/forum adresinden ulaşabilirsiniz.

Konu içerisinde ziyaretçilere çevrimiçi manga okuma imkanı sağlayacak bir mod arıyorum. Bu galeri v.b tarzda olabilir fakat direkt konu içerisinde sıralanmasını istemiyorum. Bir linke veya manganın ilk sayfa görseline tıklandığında aynı pencere içinde açılan (facebook fotoğraflarının aynı pencerede açılması gibi) bir zemin içerisinde manga takibi yapılmalı. İleri, geri ve şu sayfaya git tarzı butonları olmalı. Klasik bir galeri modunun bu işe yarayacağını düşünmekteyim fakat "phpbb_gallery_1_1_6" adlı modu kurduğumda foruma erişim kesildi. Beyaz bir ekran görüntüleniyordu sadece.

Automod ile kurmadım, automod panelinde hiçbir modu kurmak için görüntüleyemiyorum :( Büyük ihtimalle kurulumda bir hata yaptım :(
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Çevrimiçi Manga Okuyucu

Mesaj gönderen doctoralone »

PHPBB, Türkçe çeviri ve tema imzasını kaldırmak uygun bir davranış değil, düzenlemeni öneririm.
csancak
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen csancak »

Pekala ilgileneceğim, sorunuma bir çözümünüz var mı acaba?
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

imzasını hala eklemediğin bir siteden yardım istediğinin farkında değilsin sanırım :)
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Lütfen okuyunuz: viewtopic.php?f=1&t=4575

İlgili düzenlemeleri yapıp tekrar sorununuza çözüm arayabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir