user_reputation_point_0_3_1 TÜRKÇE 3.0.8. çalışıyor

phpBB 3.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

user_reputation_point_0_3_1 TÜRKÇE 3.0.8. çalışıyor

Mesaj gönderen FB1979 »

Arkadaşlar uzun süredir forumuma rep sistemi kurmak istiyordum
çok çeşitli sitelerde görmeme rağmen karmadan istediğim verimi alamadım
Ek'te sunduğum mod ise büyük ihtimal forumda verilmiştir ancak forumu yayınlayan arkadaşın dahi web sitesi kapanmış modu başka sitelerden buldum ayrıca birçok yerinde de ufak tefek hatalar vardı
ben 3.0.8 sürümü kullanıyorum mod u yüklerken bir kodu bulamayacaksanız onu notepad ile zipli dosyanın içine ekledim bulamadığınız yer yerine metin defterinde yazdığım kodun altına ekleyeceksiniz
Şimdi modun ince özelliklerine gelelim
1. öncelikle sorunsuz çalışıyor sorun olursa kendinizde arayın
2. modu yükledikten sonra umil yüklemeyi ve db_install.php dosyasını çalıştırmayı unutmayınız
3. Modun kendi ayar bölümü YKP de çıkacaktır oradan gerekli ayarları yapınız
4. Kullanıcıların oy verebilmesi için grup izinlerinden aktif etmeyi unutmayınız
5. Elimden geldiğince Türkçeleştirdim lütfen kimse bunu yanlış yazmışsın translate hatası vs. demesin emek verdim.
6. ben bu modu bulana kadar çok çektim tek amacım yardımcı olmak Allah razı olsun demeniz yeterli
7. sorusu olanlara elimden geldiğince yardımcı olurum
user_reputation_point_0_3_1.rar
(195.64 KiB) 303 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: user_reputation_point_0_3_1 TÜRKÇE 3.0.8. çalışıyor

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Tmmda bunlar zaten forumda vardı ve gerekli açıklamalar phpbb.com'da vardı fakat bu moda destek bırakıldı diyebiliyorum...
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

lordtiger61 yazdı:Tmmda bunlar zaten forumda vardı ve gerekli açıklamalar phpbb.com'da vardı fakat bu moda destek bırakıldı diyebiliyorum...
vardı fakat derli toplu değildi + sorulan sorulara yanıt yoktu kullanmak isteyen olur diye ekledim
üstelik Türkçe olarak kötümü yaptık
FB1979
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen FB1979 »

bu modun en çok rep alanları anasayfada nasıl göstereceğimizi yapabilen var mı
kkka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kkka »

tahmin ederimki ençok kızdığınız şey yeni başlayan acemilerin sorularıdır fakat bizimde bu konuda yardımı alacağımız başka bir alan yok..

yukarıda bulunan dosyayı indirdim fakat uygulama kısmına gelince elimi bile kıpırdatamadım ekteki dosyalarla ne yapacağımızı açıklayıcı bir dille yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

MODX formatlı MODların kurulumu makalesini okursanız mod kurulumunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zafer715 »

mod kurulumu hakkında Seo bileşeni hariç bana ulaşırsaniz yardimci olabilirim saygilar dilerim. Seo yuda kurarimda pek sevmiyorum. çok yorucu :D
xgladi
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen xgladi »

bütün işlemleri yaptım forum hata da vermiyor fakat yönetim panelinden "4. Kullanıcıların oy verebilmesi için grup izinlerinden aktif etmeyi unutmayınız" bölümde ayar yapmayı bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı ?
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

@xgladi
Grup izinlerine bakın orda rep verme izni filan ver onları yapın...

@zafer715
SEO yu yormaması için kendi editlediği dosyaları atıyorum modları kurmaya başlarken :D
Kilitli

“3.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir