Mesajı düzenle ikonu görünmüyor

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesajı düzenle ikonu görünmüyor

Mesaj gönderen SüKûT »

Adsız.png
Adsız.png (3.67 KiB) 1912 kere görüntülendi
Resimde de gösterdiğim gibi mesajı düzenle ikonu ve solunda facede paylaş ikonları görünmüyor ama işlevi var üzerine gelip tıklayınca mesaj düzenleme paneli geliyor. Bu tema benim düzenleme yaptığım tema aslında @EsmerÖzcan'a ait olan vbpro teması düzenleme yaptım biraz isminide vbblack olarak değiştirdim. Nasıl düzeltebilirim bunu?
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Mesajı düzenle ikonu görünmüyor

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

css veya imagesine bakınız...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Muhammet Dilmaç yazdı:css veya imagesine bakınız...
hepsi olması gereken yerlerde bi sıkıntı yok. çünkü temanın orjinal halinide aktif olarak kullanıyorum zaten, diğerini rengi değişik olarak aktif olarak eklemek istemiştim sadece, ekledim de nitekim fakat diğer yanındakiler görünmesine rağmen mesela sil, bildir v.s ikonlar var ama düzenle ikonu yok ama işlevi var tıklayınca çalışıyo görüntü yok sadece :?
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:
hepsi olması gereken yerlerde bi sıkıntı yok. çünkü temanın orjinal halinide aktif olarak kullanıyorum zaten, diğerini rengi değişik olarak aktif olarak eklemek istemiştim sadece, ekledim de nitekim fakat diğer yanındakiler görünmesine rağmen mesela sil, bildir v.s ikonlar var ama düzenle ikonu yok ama işlevi var tıklayınca çalışıyo görüntü yok sadece :?
Lütfen düzenle butonunun gözüktüğü bir üyelik bilgisi gönderininiz ve bir link atınız...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Muhammet Dilmaç yazdı:
SüKûT yazdı:
Lütfen düzenle butonunun gözüktüğü bir üyelik bilgisi gönderininiz ve bir link atınız...
Adsız123.png
Adsız123.png (6.31 KiB) 1883 kere görüntülendi
Bu temanın orjinal hali mavi hali vb4pro temasındaki görünüm tüm kullanıcılar için var sayılan tema bu sayfanın en altından tema yı vb4black olarak değiştirdiğimde (bu benim editlediğim hali) herşey tamam temada sadece o ikon görünmüyor ama oraya gelip tıkladığımda mesaj düzenleme alanı açılıyor. Sadece görüntüsü yok yani abiyane tabirle ses var görüntü yok.
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Forum sitenizde Muhammet Dilmaç diye üyelik açtım mesaj düzenleme yetkisi verin bir bakayım.

Resime bakarak ne yapabilirim?????????
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Merhaba, temalar'da düzenleme yapınca tarayıcılar bazen değişikliği göstermiyor. Cache'i (önbellek) silmeniz gerekiyor bazen adama cerezleri bile sildirtiyor.. Bende bir üyelik açtım her iki temada'da denedim ve icon gözüküyor. Düzeltmişte olabilirsiniz, eğer bir değişiklik yapmadan çalışıyorsa, tarayıcınızı gözden geçirin.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

EsmerÖzcan yazdı:Merhaba, temalar'da düzenleme yapınca tarayıcılar bazen değişikliği göstermiyor. Cache'i (önbellek) silmeniz gerekiyor bazen adama cerezleri bile sildirtiyor.. Bende bir üyelik açtım her iki temada'da denedim ve icon gözüküyor. Düzeltmişte olabilirsiniz, eğer bir değişiklik yapmadan çalışıyorsa, tarayıcınızı gözden geçirin.
Değişiklik yaptım @Muhammet Dilmaç sağolsun yardımcı oldu fakat onun dediği şekilde düzelttikten sonra birşey daha farkettim sorun resim adreslerinde demişti sonra gördüm ki colours.css dosyasındaki bilgileri eksikmiş o butonların o yüzden adresleri görmüyomuş. Hala neden öyle bi eksiklik olduğunu anlamış değilim nihayetinde iki temadaki tüm dosyalar aynı sadece rengi farklı ama neyse yardımlarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü.
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:
EsmerÖzcan yazdı:Merhaba, temalar'da düzenleme yapınca tarayıcılar bazen değişikliği göstermiyor. Cache'i (önbellek) silmeniz gerekiyor bazen adama cerezleri bile sildirtiyor.. Bende bir üyelik açtım her iki temada'da denedim ve icon gözüküyor. Düzeltmişte olabilirsiniz, eğer bir değişiklik yapmadan çalışıyorsa, tarayıcınızı gözden geçirin.
Değişiklik yaptım @Muhammet Dilmaç sağolsun yardımcı oldu fakat onun dediği şekilde düzelttikten sonra birşey daha farkettim sorun resim adreslerinde demişti sonra gördüm ki colours.css dosyasındaki bilgileri eksikmiş o butonların o yüzden adresleri görmüyomuş. Hala neden öyle bi eksiklik olduğunu anlamış değilim nihayetinde iki temadaki tüm dosyalar aynı sadece rengi farklı ama neyse yardımlarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü.
ilk başta dikkat ettiyseniz background: none top left no-repeat; vardı ben buraya noneyi silip link girdirmiştim url() şeklinde ben burada url yi girerken hata yaptığım için link yanlıştı dedim ilk başta gözükmemesinin nedeni resimimn linkinin olmamasıydı onu eklettim ben; ayrıca bu kod eksik değildi defaultda da vardı fakat bir css dosyasını çekmediniz galiba o css dosyasında bu buton url olarak veriliyordu...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Muhammet Dilmaç yazdı:ilk başta dikkat ettiyseniz background: none top left no-repeat; vardı ben buraya noneyi silip link girdirmiştim url() şeklinde ben burada url yi girerken hata yaptığım için link yanlıştı dedim ilk başta gözükmemesinin nedeni resimimn linkinin olmamasıydı onu eklettim ben; ayrıca bu kod eksik değildi defaultda da vardı fakat bir css dosyasını çekmediniz galiba o css dosyasında bu buton url olarak veriliyordu...
Evet colours.css de o butonlara ait kısımlar tanımlanmamış o sebeple görünmüyormuş.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir