FTP Overall_header.html ile sağ tık kaynak görüntüsü farklı

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

FTP Overall_header.html ile sağ tık kaynak görüntüsü farklı

Mesaj gönderen nedesem »

YKP->Stiller->Şablonlar->Overall_header.html içerisinde keywords, utf-8, description düzenlemesi yapıyorum. Kaydediyorum, ardından forum anasayfasına gidiyorum sağ tık yapıyorum, güzel sorun yok değişiklik gözüküyor.

Ama, ftp de styles->prosilver->template->overall_header.html içine bakıyorum, yaptığım düzenlemeler gözükmüyor. eskiden düzenlediğim hali duruyor. bu nasıl oluyor?
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: FTP Overall_header.html ile sağ tık kaynak görüntüsü far

Mesaj gönderen Evrek4 »

Düzenlemeden sonra şablonları yenilemeniz gerekiyor yönetim panelinde.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Evrek4 yazdı:Düzenlemeden sonra şablonları yenilemeniz gerekiyor yönetim panelinde.
Şablonu yenilerse yaptığı değişiklikte bozulacaktır muhtemelen.

http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... 033#p91326 buradaki işlemi yaptıktan sonra denermisin onu sonuç ne olacak.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Daha önce burda bir arkadaşımızın başına geldi, yaptıkları gitmişti bu yüzden DB + FTP yedeği almayı unutmayın. Ayrıca YKP > Stiller > Şablonlar > Detaylar'a tıklayarak şablonların nereye saklandığını görebilirsiniz. Dosya Tipi seçip, her şeyi FTP üzere yapmak bence en sağlıklısı. Tabi herkes için diğeri daha basit olabilir.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

SüKûT yazdı:
Evrek4 yazdı:Düzenlemeden sonra şablonları yenilemeniz gerekiyor yönetim panelinde.
Şablonu yenilerse yaptığı değişiklikte bozulacaktır muhtemelen.

http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... 033#p91326 buradaki işlemi yaptıktan sonra denermisin onu sonuç ne olacak.

Evet bozulur.

-Ftp de düzenleme yapıyorum- şeklinde algılamıştım.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir