[MOD] Aquamp Medya Player // Frame

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
TaGo
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen TaGo »

direk servera attım çatır çatır çalıştı ellerine kollarına sağlık ;)
FreaK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen FreaK »

ben burdaki tüm dosyaları düzenleyip

http://www.........com/forum/

klasörü içine attım ama sitede ne görüntüsü cıkıyor nede kendi neden böyle oluyor acaba..
pchayalet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

.htaccess

Mesaj gönderen pchayalet »

.htaccess ben dosyayı ftpden atamıyorum onu nasıl yapacağım ağa bi yardımcı olursann sevinirmmm.ftpden atarken isimsiz doya diyor onu nasıl yapacaığımmm
lion
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lion »

YESILEJDER yazdı:Ben Senın Icın Bır Tane Yaptım ve yazman gereken kodu da yazdım bunu dırek puplıc_html klasorune gırıp onun ıcıne at

Burdan indir
arkadasim öncelikle tesekkür ederim

verdigin link malisef calismimiyor bunu baska bi siteye upload edermisin

ben bu modu ekledim ama sayfanin arkasina index.html yazarsam sayfa bom bos gözüküyor

ve bu htaccess nedir acaba
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

.htaccess bir dosyadır bunu gerekli dizine atmalısın örneğin
sitenin açılışı direk forum'a açılıyorsa ana dizine atmalısın
eğer http://www.siteadi.com/forum/ gibi bişeyse oraya atmalısın o zaman çalışacaktır.
Ayrıca sadece .htaccess yaratmakla olmaz klasördeki dosyalarıda gerekli
dizinlere atmalısın ve hangi radyo'yu çalmak istiyorsan playlist.asx dosyasında editleme yapmalısın
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
furkan_87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen furkan_87 »

MERHABA COK GUZEL BIR KONU FAKAT DOSYALARI HANGI DIZINE ATACAGIMIZI BILDIRIRSENIZ COK IYI CUNKU COK KARISIK OLUYOR.BENI OKUNUN DA ICINDE SADECE .ASX BELGESININ ACIKLAMALARI VAR.BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.TESEKKUR EDERIM.
jackal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen jackal »

arkadaşlar dosyaları fttpde nerelere atacaz bundan bahsetmediniz hiç ben böyle yaptım hiç bişey çıkmadı

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

siz nasıl yaptınız:
furkan_87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

MERHABA

Mesaj gönderen furkan_87 »

MERHABA GUZEL DE GORUNUM KLASORUNUDE ANA DIZINE ATARMISN.O ZMAN OLACAKTIR.
jackal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen jackal »

attım ama olmadı bişey degişmedi yine Bide bu .htaccess dosyasını nereye atacam bende public.html adlı klasor de yok ne karışık bi iş böyle anlamadım
lepises1
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lepises1 »

arkadaşım ben siteye kurdum açılıyor fakat player kullanıma hazır diyor play tuşuna bassamda açılmıyor.radyo ıp side girdim fakat olmadı editlemeleri yaptım ne yapmam gerekradyo ıp leride çalışan ıp ler fakat bir türlü olmuyor bi arkadaşım port ayarından bahsetti o nedir.
ayrıca sitemin portal açılmıyor açılışta .htaccess dosyasını dediğiniz gibi güncelledim hiçbir faydası yok...

cevabınızı bekliyorum... :(
lord-volkan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lord-volkan »

kardeş benim bir sorum olacak.
ben localserverde çalışıyorum.
kendi bilgisayarımdan bi mp3 çalabilirim değil mi?
selam millet!!!
süper bi pro süper bi forum
yapanların ellerine sağlık............
wtasarim
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen wtasarim »

modu kurdum çalışıyor fakat söyle bir sorunum oldu kullanıcı giriş yapmadan forumu açtıgında sorun yok yani http://www.********.com/forum bu adresten girdiginde sorun olmuyor amaki kullanıcı giriş yapmak için oturum aç dügmesini tıklayıp kullanıcı adı ve şifresini girdikten sonra player kayboluyor çünkü forumun girişteki adresi değişiyor adres satırında bunun gibi adres çıkıyor http://www.*******.com/forum/index.php?sid=89c7ee8c4069aaa141e0b929550
bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Not: umarım dogru yerde sormuşumdur mod yardım bölümünde soracaktım ama arkadaşlar burada sormuş diye bende sordum mahsuru varsa silebilirsiniz
SortE
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SortE »

herkeze merhaba
benim tek sorunum player hazır beklemekten sıkılmıyor :evil:

ana sayfamda gözüküyor forumlarda çııyor çok güzelde şarkı çalmıyor işi bilen yapabilen arkadaşlar kod yazımlarını fotoğraf kullanarak anlatım yapabilir mi ?

şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
tuanna
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tuanna »

playlist.asx deki radyo ip sini değiştirirsen çalar.ya da mp3 listesi hazırlamak istiyorsan yolunu doğru yaz. :wink:
xxiii
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen xxiii »

merhaba arkadaşlar. ben bu dosyayı indirdim, içindeki beni okuyu anlamakta zorluk çektim :?
burda neyi nereye atacağımızı tek tek söyleyecek birisi yokmu. lütfen yardım edin.
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir