Tema İsteğim Var

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Tema İsteğim Var

Mesaj gönderen taha_96 »

Merhaba arkadaşlar,

Ben phpBB 3.0.6 sürümünü başarılı bir şekilde kurdum.Bana site adıma ve sitemin konusuna uygun bedava bir tema yapabilecek arkadaş var mı? ( Siteme Uygun Bir Tema Tavsiye de Edebilirsiniz )

Sitemin Adı: Keyfi Mekan

Sitemin Konusu: Her türlü paylaşım yapılabilecek bir platform

Not: Eğer ilgilenen arkadaş var ise istediğim temanın özellikleri arasında en temel olanlar siteme giren ziyaretçilerin rahatlıkla sitemde gezinebilmesi ve girenin canının sıkılmamasını istiyorum.

Yardım eder misiniz?
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Tema İsteğim Var

Mesaj gönderen Evrek4 »

Şu siteleri inceleyin, 3.0.6 sürümündeki temaları kullanabilirsiniz:

http://demo.phpbb3styles.net/
http://www.awesomestyles.com/phpbb3-styles
taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Tema İsteğim Var

Mesaj gönderen taha_96 »

Teşekkürler fakat ben zaten bu temalar arasında kararsız kaldığım için sizden kullanmış olduğunuz ve memnun kaldığınız temayı belirtmenizi veya siteme özel tema yaparsınız diye konu açmıştım da.

Siz buna Armut Piş Ağzıma Düş Diyebilirsiniz ama gerçekten kararsız kaldım.O yüzden üyelere danışayım dedim
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir