The Lord of the Rings tema istek

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

The Lord of the Rings tema istek

Mesaj gönderen korayaksu61 »

Yüzüklerin Efendisi teması hazırlanabilir mi acaba? Böyle bir tema hazırlanırsa çok güzel olur. :)
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: The Lord of the Rings tema istek

Mesaj gönderen aligünel »

Tam olarak nasıl bişiy istiyorsun bilemedim ama yapılabilir herşey mümkün.
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

prosilver tabanlı bir tema istiyorum. Yüzüklerin Efendisi hakkında her türlü bilgiyi veren bir forum sitesi. Eğer böyle bir tema yapılması mümkünse çok sevinirim.
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Arkadaşlar aradığım tema tıpkı bunun gibi bir şey: OneRing

ve galiba yanlış tahmin etmediysen subsilver2 tabanlı bu tema galiba. Olsun subsilver2 tabanlıda alabilirim.

Bu stildeki temayı verebilir misiniz lütfen? :roll:
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

Temanın ne teması olduğu çokta önemli değil aslında yani The Lord of the Ring olmak zorunda değil. Sen banerine Yüzüklerin Efendisi ile alakalı bir banner, logo vs yaparsın olur biter.
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir