[3.0.8] mavilim

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
PC TUTKUNU
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.6] mavilim

Mesaj gönderen PC TUTKUNU »

temada mavi yerine siyah renler hakim olsa tadından yenmez
En son PC TUTKUNU tarafından 01.02.2010, 21:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
roseness
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen roseness »

merhaba. ben de geçen hafta bu temayı kullanarak annelere yönelik bir forum açtım. forumda mesajları okurken aşağı yukarı kaydırma butonları istiyorlar. başa dön butonu var ama onu sevmediler :D
butonları nasıl ve nereye ekleyebilirim.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

mavilim temasının şu temadan ne farkı var http://demo.phpbb3styles.net/vphpbb3 temanın bir kaç yerini değiştirmişsin bir sürüde imzan var mavilim temasında
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

roseness yazdı:merhaba. ben de geçen hafta bu temayı kullanarak annelere yönelik bir forum açtım. forumda mesajları okurken aşağı yukarı kaydırma butonları istiyorlar. başa dön butonu var ama onu sevmediler :D
Tam olarak nasıl bir şey istediğiniz anlamadım.Yani mesajları okurken aşağı-yukarı kayma butonu nasıl oluyor tam olarak? Scroll-bar şeklinde birşey mi?

Ama düzenlenecek yer viewtopic_body.html dosyasında Başa Dön linkinin bulunduğu yer olabilir.

satcell yazdı:mavilim temasının şu temadan ne farkı var http://demo.phpbb3styles.net/vphpbb3 temanın bir kaç yerini değiştirmişsin bir sürüde imzan var mavilim temasında
Boş boş konuşma! Hangisi kopya acaba :

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1031635

Bu da vphpbb3 sitilini mavilimden kopyalayarak çıkaran elemanın mesajı:

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 5#p6187765

vphpbb3 mavilim'in kodları kullanılarak benim iznim alınmadan yayınlanmış bir temadır.Ben mavilim'i yaybancı forumlarda yayınlamadığım için bu yola başvurmuşlar ben de sesimi çıkarmadım.Sonuçta hepsi ücretsiz.Ancak vphpbb3 mavilim'in epey eskide kalmış kodlarını kullanıyor ben onun üzerine çok sayıda güncelleme,hata ayıklama işlemi yapmıştım, bilginize..

Satcell, senin benim başlıklarıma cevap yazmanı istemiyorum, senin Türk tema yapımcılarına karşı hasetlik beslediğini düşünüyorum..Benzer bir tavrı şurada da göstermiştin: viewtopic.php?f=38&t=16981
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

akansu yazdı:
roseness yazdı: vphpbb3 mavilim'in kodları kullanılarak benim iznim alınmadan yayınlanmış bir temadır.Ben mavilim'i yaybancı forumlarda yayınlamadığım için bu yola başvurmuşlar ben de sesimi çıkarmadım.Sonuçta hepsi ücretsiz.Ancak vphpbb3 mavilim'in epey eskide kalmış kodlarını kullanıyor ben onun üzerine çok sayıda güncelleme,hata ayıklama işlemi yapmıştım, bilginize..

Satcell, senin benim başlıklarıma cevap yazmanı istemiyorum, senin Türk tema yapımcılarına karşı hasetlik beslediğini düşünüyorum..Benzer bir tavrı şurada da göstermiştin: viewtopic.php?f=38&t=16981
O senin düşüncen bence yanlış,oradaki tema da hatalar vardı yazdım yani eleştirmeyecekmiyiz :mrgreen:
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaptainFC »

Merhaba,

Stil oldukça başarılı.. Kullandıkça karşıma çıkan problemleri buraya yazarım.. Öncelikle ilk dikkatimi çeken Özel Mesaj yollarken ;

Gönderilen form geçersiz. Tekrar göndermeyi deneyin.

uyarısını alıyorum.. Bu problemi nasıl giderebiliriz ?
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

CaptainFC yazdı:Merhaba,

Stil oldukça başarılı.. Kullandıkça karşıma çıkan problemleri buraya yazarım.. Öncelikle ilk dikkatimi çeken Özel Mesaj yollarken ;

Gönderilen form geçersiz. Tekrar göndermeyi deneyin.

uyarısını alıyorum.. Bu problemi nasıl giderebiliriz ?
Mesaj editörü olarak orjinal editörü mü kullanıyorsunuz?
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Bu konularda biraz yeniyim.. Bunu nereden kontrol edebilirim..
Foruma direk mavilim 3.0.6 stilini koydum bir kaç değişiklikten sonra tek tek deniyorum.. YkP menüsünden kontrol etmemi istediğiniz yeri söylerseniz yazabilirim.
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Özel mesaj konusunda sizlerde aynı hata ile karşılaşıyormusunuz *

Bunun dışında aktivasyon mail'i aktif edemedim. .Bu konuda da bilgi verebilir misiniz ?_
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

KArdeşim emeğe saygımız sonsuz ma reklam var alttaki imzaya bişey demiyozda en altta olan oruz imzası nne demo sşiteyede koymamışsın foruma bi attım altta reklam var :?
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

lordtiger61 yazdı:KArdeşim emeğe saygımız sonsuz ma reklam var alttaki imzaya bişey demiyozda en altta olan oruz imzası nne demo sşiteyede koymamışsın foruma bi attım altta reklam var :?
:) Seni duyanda google reklamı koydum zannedecek. :)

Reklam dediğin Sağ alttaki resmi değiştirebilirsiniz kafanıza göre...

Bir de demo sitesini 3.0.6 sürümüne güncellemedim henüz o yüzden önizleme adresinde 3.0.5'in demosu var...Gerçi değişen pek birşey yok ama yinede bilginiz olsun diye diyorum. Sağ alttaki resmi 3.0.6 sürümünde ekledim ;)
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
roseness
Kayıtlı Kullanıcı

akansu yazdı:
roseness yazdı:merhaba. ben de geçen hafta bu temayı kullanarak annelere yönelik bir forum açtım. forumda mesajları okurken aşağı yukarı kaydırma butonları istiyorlar. başa dön butonu var ama onu sevmediler :D
Tam olarak nasıl bir şey istediğiniz anlamadım.Yani mesajları okurken aşağı-yukarı kayma butonu nasıl oluyor tam olarak? Scroll-bar şeklinde birşey mi?

Ama düzenlenecek yer viewtopic_body.html dosyasında Başa Dön linkinin bulunduğu yer olabilir.
bir konu içinde mesajları okurken pageup page down tuşlarının fonksiyonuna sahip buton istiyorlar. zaten çok şey istiyorlar. vazgeçtim bununla uğraşmaktan.
birşey daha istiyorlar. profillerinde çocuklarının adlarının ve doğum tarihlerinin girileceği ve gösterileceği bir bölüm istiyorlar. bu kodlardan anlamadığım için birşey yapamadım. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

KArdeşim fakat gerçektende çok başarılı çalışman vbulletinin klasik temasını andırıyor :) 3.0.7 de daha iyisini bekliyoruz :) Daha gelişmiş bir şekilde :)
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

roseness yazdı: bir konu içinde mesajları okurken pageup page down tuşlarının fonksiyonuna sahip buton istiyorlar. zaten çok şey istiyorlar. vazgeçtim bununla uğraşmaktan.
birşey daha istiyorlar. profillerinde çocuklarının adlarının ve doğum tarihlerinin girileceği ve gösterileceği bir bölüm istiyorlar. bu kodlardan anlamadığım için birşey yapamadım. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bunun için mod kurmana gerek yok.
üyelerin isteğine göre Özel profil alanları oluşturabilrsin.
bu linkte Özel profil alanlarını nasıl oluşturabilecegin anlatılıyor.
viewtopic.php?f=60&t=16641&start=0

ayrıca ben kendi forumuma birkaç ay önce özel profil alanları oluşturmuştum inceleyebilrsin.
http://demokratikforum.com/viewtopic.ph ... 2486#p7732
roseness
Kayıtlı Kullanıcı

yardımın için teşekkür ederim.
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir