[3.4] Melankolia

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
skyline
Kayıtlı Kullanıcı

[3.4] Melankolia

Mesaj gönderen skyline »

Tema adı: Melankolia
Sürüm: 1.0.1
Yazar: skyline ( Ercan K. )
phpBB sürümü: 3.4
Ön izleme: http://demo.phpbb3styles.net/Melankolia
İndir:
http://demo.phpbb3styles.net/Melankolia
Ekran görüntüsü:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Not: Butonların psd'si /imageset/tr klasörü içerisindedir. Tema Subsilver2 tabanlıdır. Hazırladığım 2. tema umarım beğenirsiniz. 8)
Teşekkür: Menubar kodlarını kullanmama izin verdiği için Akansu'ya teşekkür ederim.

Tema güncellenmiştir.
En son skyline tarafından 26.01.2009, 01:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
ReplaX11
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0] Melankolia

Mesaj gönderen ReplaX11 »

ya bunu nasıl yüklüyoruz template diye kalsör diceksiniz ömle bir klasör yok sitemde phpbb3 yüklü ama temayı nasıl yüklicem
skyline
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen skyline »

styles diye klasörvar onun içine atın melankolia klasörünü sonra yönetim paneli /stiller sekmasi altında melankolia diye gözükür ordan yükle ye basın.
ReplaX11
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ReplaX11 »

ya bunun gibi şöle koyu renkli başka tema varmı elinde yükledimde çok güzel değilller bu güzzelde bide moderator paneli filan yukarda olan bişey lazım bana bunun gibi uyumlu siyahlarda güzle bir tama lazım başka varmı öle
skyline
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen skyline »

ne farkeder moderator paneli yuakrıda veya aşağıda istersen kodlardan kendin yukarı alabilirsin.
Kullanıcı avatarı
fikrettekmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fikrettekmen »

Mükemmel bir görüntü ve mükemmel bir tema ben yükledm sorunsuz çalışıyor herkese tavsiye ederim
HARİTA ÜZERİNDE İL İL TÜRKİYE
AYRICA FORUMDA EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREREK PAYLAŞIM YAPMA İMKANI

http://www.megaturkiye.net
http://www.megaturkiye.net/forum
http://www.megaturkiye.net/galeri
skyline
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen skyline »

beğenen çıkmasına sevindim.
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

görüntü çok hoş.bi sitemde kullanıyorum ama belirtmemiştim. emeğin için saol skyline
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Hakanabi
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Hakanabi »

skyline kardeşim çok teşekkür ederim ben zaten senin ayışığı temanı kullanmaktayım ama o biraz bayıcı bu gerçekten güzel olmuş ama indirilmiyor.linkte veya indirilen yerde kesinlikle bir sorun var .ve bu temadan yararlanmak istiyorum yeni bir link verirsen ekstradan çok güzel olur.şimdiden teşekkürler
Hakanabi
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Hakanabi »

butonlar gözükmüyor temayı yükledim ama cevap yaz falan yok yani yardımcı olursanız sevinirim
skyline
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen skyline »

hocam önbelleği temizleyin resim setlerini şablonalrı felan yenileyin :)
leaf
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen leaf »

Çok güzel arkadaşım emeğine sağlık ve bende bu stili 1 aya yakın bir süreden beri kulanıyorum, sölemesi ayıp icon ve bannerda bir kaç değişiklik de yaptım. Sana şunu sormak istiyorum bu stilde özelmesaj atılamıyor, kimse kimseye özel mesaj atamıyor gönder denildiğinde hata mesajı veriyor neden_? Bu mesaj stillemi alakalı yoksa genel bir sorunmudur sen yada başka bilgisi olan arkadaşlardan yardım beliyorum. Şimdiden teşekkürler.

"Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/www/aoconan.awardspace.com/phpBB3/includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php on line "
ibredi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ibredi »

ana sayfada uyeler kısmını bulamadım
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

ibredi yazdı:ana sayfada uyeler kısmını bulamadım

bu stillde üyeler seyi yok ama nasil eklendigini bilsem eklemek istiyorum :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

leaf yazdı:Çok güzel arkadaşım emeğine sağlık ve bende bu stili 1 aya yakın bir süreden beri kulanıyorum, sölemesi ayıp icon ve bannerda bir kaç değişiklik de yaptım. Sana şunu sormak istiyorum bu stilde özelmesaj atılamıyor, kimse kimseye özel mesaj atamıyor gönder denildiğinde hata mesajı veriyor neden_? Bu mesaj stillemi alakalı yoksa genel bir sorunmudur sen yada başka bilgisi olan arkadaşlardan yardım beliyorum. Şimdiden teşekkürler.

"Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/www/aoconan.awardspace.com/phpBB3/includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php on line "

sorun stillde degil includes dosyasinda eger bi includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php incelersen sorun ortadan kalkar :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir