[YAPILDI][BETA]User Personal Rank v0.1.3

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3i9adkcm]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3i9adkcm] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3i9adkcm]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3i9adkcm]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3i9adkcm]Site kurallarımızı[/url:3i9adkcm] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[YAPILDI][BETA]User Personal Rank v0.1.3

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Öncelikle MOD phpBBTurkey'de mevcuttur user personal rank diye aratırsanız bulursunuz.

Aslında basit bir türkçeleştirme bu ama gene isteyenler için koyuyorum.

SQL sorgusunda çalıştıracağınız kod;

Kod: Tümünü seç

ALTER TABLE phpbb_users ADD user_personal_rank VARCHAR(50) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin NOT NULL DEFAULT 'Kayitli Uye';
Aç: language/tr/common.php

Bul: Öncesine Ekle:

Kod: Tümünü seç

//-- mod : Personal Rank ------------------------------------------------------------
//-- add
       'PERSONAL_RANK'         => 'Kişisel İleti',
//-- fin mod : Personal Rank --------------------------------------------------------
NOT:Dosya değişikliklerinde karakter sorunu yaşamamak için lütfen notepad++ kullanın.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(

“3.0.x MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir