National Flag

phpBB.com veritabanında yayınlanan MODların tanıtım ve duyurularını bu forumdan yapabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

National Flag

Mesaj gönderen Mirach »

Yazar: anybloodyid
Yardımcı Yazar: RMcGirr83
Version: 2.0.4
phpBB Version: 3.0.8
Açıklama: Kullanıcının profil bilgilerine ülke bayrağını ekler.

Dosya İndirme: National Flag
Veritabanı Duyuru Başlığı: National Flag
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
bybarone
Kayıtlı Kullanıcı

Re: National Flag

Mesaj gönderen bybarone »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Resimde gördüğünüz gibi profil bilgleri ekranında FLAG yazıyor buda mesaj panosunda nickname altında gözüküyor çirkin bir görüntü neden yapar neyi yanlış yapmış olabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

language-en-mods içerisindeki info_acp_flags.php aynı şekilde language-tr-mods içerisinede gönderin.
Yeni bir güne gülümse !
Time Lord
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Time Lord »

Footer'a ''Top 5 National Flags'' şeklinde bir ekleme yapıyor. Birde Postbit'te ülkenin bayrağının yanına ''National Flag:'' eklemiş. Bunları nasıl kaldırabiliriz? Temada aradım ama bulamadım bir türlü.
Kilitli

“3.0.x phpBB.com MOD Veritabanı Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir