Popup Reklam Nasıl Eklenir ?

phpBB 3.0.x sürümleri için uygun olan hazır ya da küçük kod parçalarını bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
sebelebettinkam
Kayıtlı Kullanıcı

Popup Reklam Nasıl Eklenir ?

Mesaj gönderen sebelebettinkam »

SA arkadaşlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
Arkadaşlar ben siteme popup reklam eklemek istiyorum.

Kod: Tümünü seç

<script src="http://burda popup adresi yazıyor"  type="text/javascript" language="JavaScript"></script>
Reklam sitesi bana böyle bir kod verdi bu kodu overall_header a ekledim önbellek temizledim sitede farklı bişey olmadı, overall_footer a ekledim önbellek temizledim sitede farklı bişey olmadı, portalda özel blok yerine ekledim ordada normal kodlar yani kod karakterleri(<script src...) gözüktü normal olarak. Ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim yok bu kodu nereye eklemeliyim bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

NOT: Ayrıca overall_footera yada portalın özel bloğuna

Kod: Tümünü seç

<iframe src="http://banner adresi" width="120px" height="600px" frameborder="0"  scrolling="no"></iframe>
bunun gibi bir kod ekleyince sorunsuz çalışıyor.
Birde javascript kodlarıyla yapılmış popup reklam kodlarına benzeyen overall_footerda bir sosyal ağ toolbarı var sorunsuz çalışıyor.
sebelebettinkam
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Popup Reklam Nasıl Eklenir ?

gerçekten bu konu hakkında kimsenin bir fikri olmaması çok ilginç ??
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Tarayıcın pop-upları engelliyor olabilir. reklamstorenin splashını mı denedin?
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
sebelebettinkam
Kayıtlı Kullanıcı

hayır tanınmayan bir reklam sitesi onu deneyeyim dedim bakayım nasıl ama tarayıcıda popup blocked falan hiçbişey yazmıyo anlamadım overall footer yada overall header dosyasının en altına ekledim javascript kodunu doğru yere eklediğimi düşünüyorum ama hiçbir fark olmadı sitede acaba doğru yeremi eklemişim yardımcı olurmusunuz
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Yer doğrudur da büyük ihtimal script kodunda sorun vardır.Başka bir html dosyasında çalışıyor mu?Yani phpBB dışında masaüstünde deneme.html diye bir dosyaya koy bakalım çalışacak mı? Belki domain register falan istiyordur.
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kilitli

“3.0.x Kod Parçaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir