Fatal Error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template...'

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
DreamDarkS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Fatal Error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template...'

Mesaj gönderen DreamDarkS »

Site Adresi : http://sanalevreni.com
PHPBB Sürümü : 3.1.10
Sorun açıklaması : Durduk yere veren hata
Hata Ekran Görüntüsü : [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
PhpBB Love <3 :D
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Fatal Error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template...'

Mesaj gönderen ESQARE »

FTP'den /cache/ dizini içerisindeki .htaccess ve index.html dosyaları dışındaki tüm dosyaları silip deneyin. İşlemden önce yedek alın.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
DreamDarkS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Fatal Error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template...'

Siliyorum otomatik kendi tekrar yüklüyor diğer dosyaları ayrıca hatada gitmiyor?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Forumda bu hata çıkmadan önce ne gibi değişiklikler yaptınız?
Resim

DreamDarkS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Tema indirdim varsayılan yap dedim bu oluştu sonra tüm tema dosyalarını sildim ancak düzelmedi.
DreamDarkS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

DreamDarkS yazdı:Tema indirdim varsayılan yap dedim bu oluştu sonra tüm tema dosyalarını sildim ancak düzelmedi.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Herhangi bir temayı silmek için önce YKP'den temayı deaktifleştirmeniz ve kurulumunu kaldırmanız gerekir. Bu işlemi yapmadan direk FTP'den tema dosyalarını silerseniz bu tarz hataları almanız olasıdır. Tema dosyalarını sildiğiniz gibi tekrar yükleyin ve temayı öncelikle YKP'den silin.
Resim

DreamDarkS
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yükledim ancak hayla aynı hatayı alıyorum?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Yükledikten sonra önbelleği temizleyin tekrar. Olmuyorsa en baştan sıfır kurulum yapmanız ya da varsa yedekten yüklemeniz gerekecek. Çünkü tema dosyalarını hatalı silmişsiniz.
Resim

Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir