FlatUI İfade (Smiley) Paketi

phpBB 3.1.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 uzantı/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Uzantı Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

FlatUI İfade (Smiley) Paketi

Mesaj gönderen ESQARE »

FlatUI İfadeler
Yapımcı: jingaling
Açıklama: Üç renk seçenekli ifade paketi. Renkler: varsayılan (sarı), kırmızı, ve gri...
FlatUI İfade paketi ile phpBB'nin varsayılan ifade resimlerini değiştirebilirsiniz. Paket içerisindeki *.pak uzantılı dosya ile kolay bir şekilde şu an kullandığınız ifadeleri yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü:
Resim

Varsayılan ifadeleri FlatUI ifadeleri ile nasıl değiştirebilirim?
1. "FlatUI-Smilies.zip" dosyasını indirin ve içeriğini açın.
2. *.pak uzantılı dosyayı ve seçtiğiniz renkteki ifade resimlerini FTP ya da benzeri bir uygulama ile sunucunuzda phpBB dosyalarınızın bulunduğu ana dizin altındaki /images/smilies/ dizinine kopyalayın. Dikkat: Klasörü kopyalamayın. Sadece klasörün içeriğindeki dosyaları kopyalamalısınız. Örneğin; kırmızı renkteki ifadeleri kullanmak isterseniz sadece Red klasörünün içeriğindeki dosyaları yüklemelisiniz.
3. YKP > Mesajlaşma > İfadeler sayfasına gidin ve şu an kullandığınız tüm varsayılan ifadeleri silin.
4. Aynı sayfadan "İfade paketi yükle" bağlantısına ve ardından "flat-smilies.pak" dosyasına tıklayın.
5. Bu işlem, tıpkı varsayılanda olduğu gibi yeni ifadeleri ve etiketleri doğru metin kombinasyonu ile içe aktaracaktır.

Not: FlatUI ifade resimleri normalde 32x32 piksel ölçülerindedir, fakat mesajlardaki metinler arasında ifadelerin büyük görünmemesi için *.pak dosyası bunları 20x20 piksel ölçülerinde içe aktaracaktır. Eğer ifadeleri gerçek ölçülerinde kullanmak isterseniz, her birinin boyutlarını tek tek YKP > Mesajlaşma > İfadeler sayfasından ayarlayabilirsiniz.

Paket sürümü: 1.0.0
Test edilen phpBB sürümü: 3.1.x

Dosyayı indir: FlatUI-Smilies.zip
Dosya boyutu: 108.65 KiB
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.1.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir