3.1.10'den 3.2.x'e Geçişte Otomatik Güncelleme Paketi Hatası

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
ihsan
Kayıtlı Kullanıcı

3.1.10'den 3.2.x'e Geçişte Otomatik Güncelleme Paketi Hatası

Mesaj gönderen ihsan »

Merhabalar;

Yıllardır otomatik güncelleme paketi ile sistemi güncelliyorum, bugüne kadar bir sıkıntı olmamıştı. Dün 3.1.10'dan 3.2.x'e Geçişte Otomatik Güncelleme Paketi Hatası aldım. Sorun şu: Gerekli işlemleri yaptıktan sonra Şimdi install klasörüne tarayıcınız ile giderek güncelleme işlemine başlayın. linkine tıkladığımda sistem admin panelinden atıp normal site anasayfasına dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Bir çözüm öneriniz var mı acaba? Şimdiden teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: 3.1.10'den 3.2.x'e Geçişte Otomatik Güncelleme Paketi Hatası

Mesaj gönderen ESQARE »

Linke tıklamadan direk tarayıcınıza siteadresiniz.com/install yazıp ilgili sayfaya gidin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
ihsan
Kayıtlı Kullanıcı

Re: 3.1.10'den 3.2.x'e Geçişte Otomatik Güncelleme Paketi Hatası

Mesaj gönderen ihsan »

ESQARE yazdı: 13.01.2017, 11:26 Linke tıklamadan direk tarayıcınıza siteadresiniz.com/install yazıp ilgili sayfaya gidin.
Dediğinizi aynen uyguladım fakat sonuç değişmedi. Diğer konu veya açıklamalardaki yolları da denedim, (phpBB 3.2.0 [ Tam Paket ], phpBB 3.2.0 [ Sadece Değişecek Dosyalar ]) olmadı. Ya admin panelinden atıp anasayfaya yönlendiriyor, ya boş bir beyaz sayfa geliyor. Eklentileri devre dışı bırakıp, temayı'da varsayılan yaptım yine olmadı. Nerede yanlış yapıyorum anlamadım...

Yinede teşekkür ederim cevap için. Artık ara tatilde tekrar denerim olmazsa. İyi çalışmalar.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir