Phpbb3 3.0.11 'den 3.2 'ye güncelleme

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
forumBB3
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Phpbb3 3.0.11 'den 3.2 'ye güncelleme

Mesaj gönderen forumBB3 »

Modül yönetiminde "Özelleştir" altında "Eklenti yönetimi" de görünmüyor.
Modülleri diğer foruma bakarak elle yükledim ama sonuç değişmedi.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

YKP -> SİSTEM -> Modül Yönetimi -> Yönetim Kontrol Paneli sayfasında Eklentiler modülü etkin ve mevcut mu?

YKP -> SİSTEM -> Modül Yönetimi -> Yönetim Kontrol Paneli -> Özelleştir -> Eklenti Yönetimi -> Eklentileri yönet modülleri etkin ve mevcut mu?

Ayrıca Kullanıcı Yönetiminden kendi yönetici hesabınızın "Kurucu" düzeyinde olup olmadığını kontrol eder misiniz?
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
forumBB3
Kayıtlı Kullanıcı

Yönetici hesabım: Kurucu

Kod: Tümünü seç

YKP -> SİSTEM -> Modül Yönetimi -> Yönetim Kontrol Paneli sayfasında Eklentiler modülü etkin ve mevcut mu?

YKP -> SİSTEM -> Modül Yönetimi -> Yönetim Kontrol Paneli -> Özelleştir -> Eklenti Yönetimi -> Eklentileri yönet modülleri etkin ve mevcut mu?
Öncesinde modüller yoktu. Başarılı yükleme yapılan forumun ayarlarına bakarak elle yükledim. Modülleri elle yüklediğim için etkin ve mevcutlar. Buna rağmen "Özelleştir" başlığı altında "Stil" ve "Dil Yönetimi" aktif. Eklentiler görünmüyor. Herhangi bir eklenti yüklenemediği için de "Eklentileri Yönet" bölümü görüntülenmiyor.
forumBB3
Kayıtlı Kullanıcı

Denediğim hiçbir yöntem işe yaramadı illegal de olsa Sorunu zor ve meşakkatli bir şekilde çözdüm. Aynı durumda olan arkadaşlar olursa deneyebilirler.

Sorun yaşamadığım forumun sql verileri üzerine sorunlu forumun sql verilerini (User, post gibi foruma özel bölümleri) ekledim. Bir kaç deneme sonrası sonuç / işlem tamam. Bir kaç gün gece ve gündüz kodlarla dans etmeme sebep olsa da başarı hepsine değiyor.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir