Eklenti yükledikten sonra 500 internal server hatasi

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
HekimBaba
Kayıtlı Kullanıcı

Eklenti yükledikten sonra 500 internal server hatasi

Mesaj gönderen HekimBaba »

Herkese merhaba phpbb 3.2 subway teması ile sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ta ki Google Analytics for 3.1 yükleyene kadar. Eklentiyi yükledikten sonra sitede 500 Internal Server Error hatası aldım.Site anasayfasına giriş mümkün olmadı. Ama forumun diğer sayfalarına başlıklarına giriş mümkün oluyordu. Ha bi de Yönetici Panelinde "Forums" ve "Extensionsa"-a girişleri mümkün değil. Doktor olduğum için bu işlerden pek anlamam. Siteye giriş mümkün olmayınca "cache" dosyasını sildim geri yükledim bir kaç kez ve tuhafdır site kendine geldi ama hala eklentiler bölümüne girince ve önbelleği temizleyince 500 hatası alıyorum.
Site : Antitusif.net
Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Eklenti yükledikten sonra 500 internal server hatasi

Mesaj gönderen ESQARE »

Belirttiğiniz eklentinin şu anki 1.0.2 sürümü phpBB 3.2 ile uyumludur. 500 internal server hatası sunucunuzda alınan bazı önlemler sebebiyle oluşuyor olabilir. Hosting firmanızdan sunucu hata kayıtlarını isteyerek sorunun ne olduğunu bildirmelerini isteyin. Hata kaydına göre sorunun çözümü için yapılması gereken / gerekenler belli olacaktır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
HekimBaba
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Eklenti yükledikten sonra 500 internal server hatasi

Mesaj gönderen HekimBaba »

Ya hocam sormayın bu godaddy çok kalitesiz bir hizmet veriyor. Aradım hatayı bulamadılar geriye alın dedim yapamadılar. Reset yapın dedim onu da yapamadılar. Sonrasında yalnıslıkla root dosyalarını sildim. Şimdi root dosyaları için 150 dolar istiyorlar velhasıl çok çektim bu Godaddy den... Artı site de gitti :(((

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir