PHPBB3 3.2.x versiyonunu yükseltme

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
callidora
Kayıtlı Kullanıcı

PHPBB3 3.2.x versiyonunu yükseltme

Mesaj gönderen callidora »

Merhaba arkadaşlar.

4 gün önce siteme 3.0.14 kurdum fakat bu sürüm sanırım baya eskimiş pek bir eklenti bulamadım sanırım düzenlediğim temayla alakalı bulduğum eklentiler çalışmamakta.
Tema adı : Imperium
Eklemek istediğim bir kaç özellik var bunun içinde sanırsam sürüm yükseltmem gerekli. Bu eklentilerden bazıları forum içi chat, son yazılan konular ve kategorideki son mesajların gösterilmesi.

Kusura bakmayın sizlere baya bir kolay gelecektir forumda biraz zaman geçirdim. Zaten phpbb ye pek yabancı değilim diye tercih etmiştim ama aradan geçen 12 sene baya bir yabancılaştırmış beni. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekli acaba yada ne tavsiye edersiniz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: PHPBB3 3.2.x versiyonunu yükseltme

Mesaj gönderen ESQARE »

Merhaba,

Bu konuyla ilgili Sürüm Yükseltme Rehberi makalemizdeki 3.0 sürümlerinden 3.2 sürümlerine yükseltme bölümünü okumalısınız.

3.2.x sürümleri için sürekli yeni Eklentiler yayınlanmaktadır. Belirttiğiniz eklentilerin mevcut olup olmadığını Eklentiler sayfamızdaki ilgili bağlantılardan takip edebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir