2 temayı bir arada kullanma

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
bybellext
Kayıtlı Kullanıcı

2 temayı bir arada kullanma

Mesaj gönderen bybellext »

Arkadaşlar ben bir tema kullanıyorum...Tema anasayfa olarak falan çok güzel...fakat temada herhangibi bir forumdaki konuya tıkladığınızda oradaki forum teması biranda bozuluveriyor(sutunlar kayıyor,sayfa genişliyor)...Ben bu tema kalsın diyorum ama mesajın gösterilgiği yerde farklı bir tema kullanılsın istiyorum...böyle birşey yapılır mı? yapılırsa bana nasıl yapıldığını anlatabilecek yada bunu yapabilecek arkadaşlar var mı?

Temanın anasayfa resimi...
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Not: buarada temanın kaymasının nedeni geniş bir resim falan değil...
_Dream_Man_
Kayıtlı Kullanıcı

Re: 2 temayı bir arada kullanma

Mesaj gönderen _Dream_Man_ »

YKP/Forumlar/Forumları yönet

Forum ve kategorilerde ==> düzenle ==> Forum stili: ==> Başka bir stil seç ==> Gönder
bybellext
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bybellext »

Üzgünüm ama bende forum sitili diye birşey çıkmadı :S...Ayrıca benimki phpbb2 sizin dediğiniz phpbb3 lerde olur diye biliyorum...Tekrar yardım edebilecek var mı? Yahut Rpgbb deki bu temanın(veya herhangibi rpgbb uyumlu tema) bozuk olmayanını bulabilecek varmı..? Lütfen yardım edin asrın rpgsini yapıyoruz çok önemli :lol:
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

bybellext yazdı:Üzgünüm ama bende forum sitili diye birşey çıkmadı :S...Ayrıca benimki phpbb2 sizin dediğiniz phpbb3 lerde olur diye biliyorum...Tekrar yardım edebilecek var mı? Yahut Rpgbb deki bu temanın(veya herhangibi rpgbb uyumlu tema) bozuk olmayanını bulabilecek varmı..? Lütfen yardım edin asrın rpgsini yapıyoruz çok önemli :lol:
Arkadaş phpBB3 için açıklamış sanırım...

Arkadaşım ben dedim size viewtopic_body.tpl dosyasının orjinalini atmalısınız. İki temayla olacak iş değil sorunu düzeltebilirsiniz.
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir