E-posta lİstesİne katılın

  • phpBB.com e-posta listesine katıldığınız zaman phpBB'nin yeni çıkan sürümleri hakkında İngilizce bilgiler alacaksınız.
phpBB Destek

Kurulum problemleriniz mi var? Veritabanı oluşturmada sıkıntı mı çekiyorsunuz? Giriş yapamıyormusunuz? Yazılımın nasıl kullanılacağı hakkında sorunuz mu var? Alttaki çeşitli kaynaklar sayesinde ihtiyacınız olan yardımı bulabilirsiniz. Eğer Modlar veya Stiller ile ilgili sorunlarınız varsa sayfa üstündeki ilgili linkleri kullanarak çeşitli bilgiler bulabilirsiniz.

Hatırlatma: phpBB Desteği şimdi ve her zaman için tamamen ücretsizdir. Geliştiriciler, takım üyeleri ve benzer kullanıcılar her zaman sorularınıza cevap verirler, ve sorunlarınızı gidermek için yardımcı olurlar. Bu işlem kolay ve hızlıdır.Ayrıca hiç bir maliyet gerektirmemektedir!

» Uluslararası Destek (İngilizce)
Çünkü phpBB birden çok dili kapsar, ana diliniz İngilizce değilse 3. parti sitelere gözatabilirsiniz.

» Flash dersleri (İngilizce)
Flash derslerinde adım adım phpBB'nin özellikleri anlatılmaktadır.

» Kullanıcı Rehberi (İngilizce)
Yükleme rehberi ve forum sistemine ait tüm belgeler. Problemlerinize çözüm aramadan önce, özellikle yönetim ve moderasyon sorunları için bunu kullanmalısınız.

» Sıkça Sorulan Sorular (SSS) (İngilizce)
Genel sorunlarınızı SSS içerisinde bulabilirsiniz, sorularınız için mesaj göndermeden önce bunu kontrol etmelisiniz.

» Bilgi Tabanı (İngilizce)
Bilgi tabanının içeriği takım ve kullanıcıların eklediği makaleler yardımıyla, sıkça sorulan soruların bir listesini kapsamaktadır.

» Türkçe Destek Forumları
Eğer sorunlarınıza cevap bulamadıysanız, destek forumlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sorunuz için bir mesaj göndermeden önce lütfen arama özelliğini kullanın.

» Hata İzleyici (İngilizce)
Bu sayfa phpBB yazılımında veya phpBB.com sitesinde görülen hataların bildirimine izin vermektedir. Hata İzleyici destek soruları için kullanılamaz, buraya sadece emin olduğunuz gerçek hatalar için sorularınızı gönderin ve bekleyin. Önemli: eğer bir güvenlik sorunu bulduysanız, lütfen bunun yerine Güvenlik İzleyici bölümünü kullanın.

» Güvenlik İzleyici (İngilizce)
Eğer phpBB'nin son sürümünde bir güvenlik korunmasızlığı ile karşılaştıysanız, lütfen buradan bildirin. Burası destek soruları veya hata bildirimi için kullanılamaz, hata bildirimi için lütfen bunun yerine Hata İzleyici bölümünü kullanın.

» Olay İzleyici (İngilizce)
Bu izleyici sayesinde phpBB yüklemesinde meydana gelen saldırıların önlenmesi ve düzeltilmesi için yardım sağlanacaktır. Güvenlik sorunları bildirimi için, lütfen Güvenlik İzleyici bölümünü kullanın.

phpBB 1.x ve phpBB 2.x

» phpBB 1.x ve phpBB 2.x Sürümleri için Destek
phpBB 3.x çıktığından beri, 1.x ve 2.x sürümleri için artık destek verilmiyor. Bu yüzden, phpBB'yi yayınlanan en son sürümüne güncellemenizi şiddetle öneriyoruz.

» phpBB 3.x Sürümüne Güncelleme
phpBB 2.0.x sürümlerinden phpBB 3.x sürümlerine güncelleme yapmak için phpBB 3.x kurulumu esnasında size, 2.0.x sürümlerinden 3.x sürümüne güncelleme yapmak için bir dönüştürücü sunulur. Not: phpBB 1.x sürümlerinden direkt olarak phpBB 3.x sürümlerine güncelleme yapmak için bir dönüştürücü bulunmamaktadır.