phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

İlk mesajınızı göndermeden önce bu forumu ve kurallarımızı okuyun!

Moderatör: Genel Destek Ekibi

Kullanıcı avatarı
ESQARE
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen ESQARE » 22.10.2014, 18:15

phpBB Takımı adına, proje geliştiricisi Marshalrusty tarafından https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2267486 sayfasında yapılan açıklamada; phpBB 3.1 Gold sürümünün önümüzdeki Salı günü, 28.Ekim.2014 tarihinde yayınlanacağı belirtildi.

Yine aynı duyuruda 3.1 sürümünde düzinelerce yeni özellik eklendiği; güvenli, istikrarlı ve güçlü bir yazılım paketi olması için 1000'in üzerinde hatanın düzeltildiği ve yazılımın geliştirildiği belirtildi.
* Bu duyuruyu herhangi bir basın, yayın veya medya ortamında yayınlamak isterseniz kaynak olarak https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2267486 sayfasını ya da Türkçe dilinde bu sayfayı kullanabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen Ademx33 » 23.10.2014, 02:03

Şükür yaa. Bertie çok bekletti 4 gözle bekliyoruz :lol: :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 559
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Eklenti Destek Ekibi Üyesi
Eklenti Destek Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: phpBB 3.1 için geri sayım başladı!

Mesaj gönderen VSaBaH » 23.10.2014, 16:14

Ademx33 yazdı:Şükür yaa. Bertie çok bekletti 4 gözle bekliyoruz :lol: :lol:
Kesinlikle katılıyorum :) Yalnız onlara da hak vermek gerekir 1000'lerce hata gidermişler. Bu tür yazılımların açıklarıyla uğraşan çok olur. O yüzden emin olmadan kararlı sürümü yayınlayıp binlerce kullanıcıyı riske atmak istemiyorlar doğal olarak...

Kısacası sabırsızlıkla bekliyoruz. 3.1 çıkacak diye kendi forumuma bile bakmaz oldum :)

“Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir