phpBB, Google Summer of Code 2017'ye kabul edildi

İlk mesajınızı göndermeden önce bu forumu ve kurallarımızı okuyun!

Moderatör: Genel Destek Ekibi

Cevapla
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 4557
Kayıt: 18.09.2005, 21:51
İletişim:

phpBB, Google Summer of Code 2017'ye kabul edildi

Mesaj gönderen ESQARE » 12.03.2017, 22:46

phpBB ekibi adına Marshalrusty tarafından phpBB accepted to Google Summer of Code 2017 başlığı altında yapılan duyuruda phpBB'nin Google Summer of Code 2017 programına katılacağı bildirildi.

Duyurunun Türkçe'ye çevrilmiş hali şu şekilde:

"phpBB'nin Google Summer of Code 2017'ye katılacağını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. phpBB, bu yıl ile birlikte toplamda 4. kez programa katılmış olacak. Bu sefer en iyi yıl olması için çok çalışacağız.

Google'ın Summer of Code programının amacı; öğrencileri, seçilen özgür ve açık kaynak kodlu yazılım projelerinde deneyimli danışmanlarla buluşturmaktır. Öğrenciler, ev sahibi organizasyonlara değerli katkılar sağlamanın yanı sıra verimli bir grup ortamında çalışma tecrübesine sahip olurlar ve programın başarıyla tamamlanması için katılım yapılan ülkeye göre 6600.00 dolara kadar ücret öderler.

Öğrenci adayları, açıklamalar sayfamızda önerilen adımları okumalı ve mümkün olan en kısa zamanda katılım sağlamaya başlamalıdırlar. Başvurular resmi olarak 20 Mart'ta başlayacak, ancak öğrenci adaylarını bu zamandan önce daha yakından tanımak istiyoruz. Ayrıca olası sorulara yanıt vermek ve yardımcı olmak için buradayız. Bize IRC üzerinden irc.freenode.net sunucusundaki #phpbb-dev kanalından ulaşabilirsiniz.

phpBB'ye Özgü: Resmi GSoC:

Programın öğrenci ücretleri sayfasındaki açıklamalara göre Google Summer of Code 2017 programına Türkiye'den katılacak öğrenciler için ücret, 3000 dolar olarak belirlenmiş. Ülkemizden phpBB'nin projesine katılmak isteyenler yukarıdaki phpBB duyurusundaki açıklamaları ve talimatları takip edebilirler.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

Cevapla

“Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir