meta description ve seo

phpBB 3.1.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kilitli
TRPokemonGO
Kayıtlı Kullanıcı

meta description ve seo

Mesaj gönderen TRPokemonGO »

merhabalar. öncelikle belirteyim, daha öncesinde herhangi bir forum deneyimim olmadı. wordpress konusunda tecrübe sahibiyim bu yüzden bazı sıkıntılarımı kendim çözebiliyorken bazı sıkıntılarımı çözemedim.

Bir süredir ana sayfadaki meta description olayını çözemedim. sonunda manuel olarak header dosyasına girdim açıklamayı. şu an sıkıntısız facebook paylaşımlarımda vs görünüyor. Ancak google ın indexlediği içeriğimde de aynı bu açıklama görünüyor. içerikle alakalı herhangi bir açıklama bulunmuyor indexte. örneğin başlık şu şekilde, xxx hatası ve çözümü, açıklama kısmı yine sitenin genel açıklaması. buna çözüm olarak ne yapabilirim?

bir de ultimate seo eklentisini kurdum, sayfa linklerim post6.html şeklinde görünüyor. bunun başlıkla koordineli bir url'e dönüşmesi için seo'da hangi ayarı yapmalıyım. teşekkürler.

edit: website adresi http://trpokemongo.org
TRPokemonGO
Kayıtlı Kullanıcı

Re: meta description ve seo

Mesaj gönderen TRPokemonGO »

eklenti destek başlığına taşınmış ancak eklenti sorunu mu değil mi bilmiyorum. yine de yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Kilitli

“3.1.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir