3.2 sürüme Eklenti Kurma

phpBB 3.2.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
hafiz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

3.2 sürüme Eklenti Kurma

Mesaj gönderen hafiz »

bilmiyorum ama arkdaşlar acelemi ediyorum 3.2 sürümüne eklentiyi nerden kuracağız seo olsaun diğer ayarlar olsun nasıl bi çalışma yapmamız lazım
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: 3.2 sürüme Eklenti Kurma

Mesaj gönderen pikachu »

henüz phpBB 3.2 ile uyumlu çok fazla eklenti yok. https://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=616 adresinden phpBB 3.2.0 onaylı eklentilere bakabilirsin. istediğin dosyayı indirdikten sonra zip'ten çıkar. içindeki klasörü phpBB forumunu kurduğun yerde "ext" klasörü var onun içine at. sonra YKP'den Özelleştirme sekmesinde Eklentileri yönet ya da uzantıları yönet kısmından kurulumunu yap. sonra ayarlarını bazen "Genel" sekmesinde oluşturuyor kurulan eklenti, bazen de ".MODs" kısmında. oradan da eklentinin ayarlarını yapabilirsin. 3.1 ile uyumlu eklentiler 3.2 ile belki çalışabilir ama çok büyük olasılıkla hata verecektir. o nedenle 3.2 uyumlu sürümünün çıkmasını beklersen iyi olur. hele seo gibi komplike eklentiler kesin hata verir diye düşünüyorum. şimdilik 38 tane eklenti var resmi olarak onaylanan. zamanla artar :D
hafiz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: 3.2 sürüme Eklenti Kurma

Mesaj gönderen hafiz »

teşekkürler

“3.2.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir