Bir Linki başka bir linke çevirme?

phpBB 3.1.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bir Linki başka bir linke çevirme?

Mesaj gönderen SüKûT »

Tam olarak başlığa ne yazmam gerektiğini bilemedim ama istediğim şeyi burada anlatmaya çalışayım.

Şimdi öncelikle dediğim olayı kelime sansürleme ile denedim ama kelime sansürleme sadece görüntüyü değiştirdiği için bbcode içeriğindeki linke etki etmedi ne yazık ki.

Ben forumuma film ekliyorum filmin linki mail.ru... diye gidiyor fakat mail.ru dışarı link vermeyi engellediği için videolar açılmaz oldu şuan internette bir link buldum mail.ru yerine (örn: siteadi.com) yazinca videolar açılıyor fakat tüm konuları bu şekilde düzenlemek çok zaman alıcak bir işlem ve ayrıca siteadi.com özel bir site olduğu için ilerde kapanacak olursa tüm konular yine iş görmez olucak bunu bbcode içeriğine yazacağım bir kod parçası ile otomatik olarak o hâle dönüştürecek bir kod var mıdır acaba?
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Bir Linki başka bir linke çevirme?

Mesaj gönderen ESQARE »

3.0.x'te bununla ilgili Advanced Word Censor eklentisi vardı. Fakat 3.1.x için henüz yayınlanmadı.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.1.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir