Beğeni veya Teşekkür Eklentisi

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Beğeni veya Teşekkür Eklentisi

Mesaj gönderen Turkuaz »

Başlıkta da olduğu gibi forum mesajlarına teşekkür yada beğeni yaptırmak için kullanabileceğim bir şey arıyorum. Mesajın sonunda bant şeklinde beğen butonu olabilir yada mesaj sayfasında herhangi bir yerde kullanabileceğim bir uygulama var mıdır ?

Teşekkürler....
Tüm güzellikler sadece saygının eseridir. Duahazinem.com
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Beğeni veya Teşekkür Eklentisi

Mesaj gönderen EFe1343 »

Buna benzer bir konuyu ben eklenti destek forumuna açmıştım. phpbb sitesinde Extensions in Development bölümünde rxu adlı kullanıcının DEV olarak yayınladığı Teşekkür eklentisi var. Bir de Naguissa adlı kullanıcı bu eklentiyi Tapatalk ile birleştirmiş ve geliştirmiş. O da RC sürümlü bir eklenti... Tam olarak Final Stabil sürüm olmadığı için kullanmak istemedim.

Bir de gönderi beğeni veya Emoji şeklinde gönderi altına değerlendirme eklentisi vardı.
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

EFe1343 yazdı: 18.02.2018, 01:27 Buna benzer bir konuyu ben eklenti destek forumuna açmıştım. phpbb sitesinde Extensions in Development bölümünde rxu adlı kullanıcının DEV olarak yayınladığı Teşekkür eklentisi var. Bir de Naguissa adlı kullanıcı bu eklentiyi Tapatalk ile birleştirmiş ve geliştirmiş. O da RC sürümlü bir eklenti... Tam olarak Final Stabil sürüm olmadığı için kullanmak istemedim.

Bir de gönderi beğeni veya Emoji şeklinde gönderi altına değerlendirme eklentisi vardı.
Evet onları bende takip ediyorum kurmayı denedim fakat içinden çıkamadım bir türlü .. Anlatım ve uygulama sırasını tam olarak yapamıyorum sanırım.. En azından işlem sıralaması ve dosya linkleri alabilirsem deneyeceğim.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Ben kurmadım ama eski versiyonunu 2 - 3 saat uğraş ile Türkçe ye çevirmiştim. Ama hiç kurmadım. Final versiyonunu bekliyorum. Dediğim Tapatalk versiyonlu olan Naguissa adlı üyenin geliştirdiği teşekkür eklentisi...
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Turkuaz yazdı: 18.02.2018, 09:57
EFe1343 yazdı: 18.02.2018, 01:27 Buna benzer bir konuyu ben eklenti destek forumuna açmıştım. phpbb sitesinde Extensions in Development bölümünde rxu adlı kullanıcının DEV olarak yayınladığı Teşekkür eklentisi var. Bir de Naguissa adlı kullanıcı bu eklentiyi Tapatalk ile birleştirmiş ve geliştirmiş. O da RC sürümlü bir eklenti... Tam olarak Final Stabil sürüm olmadığı için kullanmak istemedim.

Evet onları bende takip ediyorum kurmayı denedim fakat içinden çıkamadım bir türlü .. Anlatım ve uygulama sırasını tam olarak yapamıyorum sanırım.. En azından işlem sıralaması ve dosya linkleri alabilirsem deneyeceğim.
Hocam ben bugün teşekkür eklentisini denedim. İyi çalışıyor. Tapatalk versiyonlu olan Naguissa adlı geliştircininkini denedim. Tek bir şey hata verdi. O da çok önemli değil. O da benim debug mod açık olduğun için gösteriyor yoksa işe yarıyıor. Sayaçları güncelle deyince üst tarafta üç hane hata çıkıyor. Ama Sayaçlar güncelendi diyor.

Kullanımı da kolay konuyu düzenlediğiniz kısımda Alıntı yapma çift tırnak işareti yanına onay işareti çıkıyor. Ona tıkladığınızda direkt beğeniyor Bilgi mesajı veriyor. Geri almak veya kaldırmak için aynı yerde bir geri dönüşüm işareti çıkıyor.

Tapatalk da da konu mesajının altında Teşekkürler yazısı beliriyor. Ona tıkladığınız zaman yanında bir Kalp çıkıyor ve +1 ekleniyor.

Yukarıdaki mesajda dediğim gibi önceden Türkçeleştirmiştim. O eski bir sürüm için olduğu için tekrar kontrol edip yeniden düzenledim. Normalde Türkçe desteği yok.

Gerekir ise kurulumu hakkında da bir konu açabilirim.
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

EFe1343 yazdı: 24.02.2018, 12:42
Turkuaz yazdı: 18.02.2018, 09:57

Hocam ben bugün teşekkür eklentisini denedim. İyi çalışıyor. Tapatalk versiyonlu olan Naguissa adlı geliştircininkini denedim. Tek bir şey hata verdi. O da çok önemli değil. O da benim debug mod açık olduğun için gösteriyor yoksa işe yarıyıor. Sayaçları güncelle deyince üst tarafta üç hane hata çıkıyor. Ama Sayaçlar güncelendi diyor.

Kullanımı da kolay konuyu düzenlediğiniz kısımda Alıntı yapma çift tırnak işareti yanına onay işareti çıkıyor. Ona tıkladığınızda direkt beğeniyor Bilgi mesajı veriyor. Geri almak veya kaldırmak için aynı yerde bir geri dönüşüm işareti çıkıyor.

Tapatalk da da konu mesajının altında Teşekkürler yazısı beliriyor. Ona tıkladığınız zaman yanında bir Kalp çıkıyor ve +1 ekleniyor.

Yukarıdaki mesajda dediğim gibi önceden Türkçeleştirmiştim. O eski bir sürüm için olduğu için tekrar kontrol edip yeniden düzenledim. Normalde Türkçe desteği yok.

Gerekir ise kurulumu hakkında da bir konu açabilirim.
Bence açabilirseniz çok iyi olur.. Dileyen oradan takip ederek isterlerse kurulum yapabilirler. En azından ben denemek isterim şuan sitemde ihtiyaç duyduğum birkaç özellikten birisi bu eklenti.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Hocam konuyu Geliştirilmekte Olan Eklentiler bölümüne açtım. En altınada Türkçe Dil dosyasını ekledim.

Konu linki: viewtopic.php?f=74&p=114023#p114023

İnşallah işinize yarar.

İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim.

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir