Konu Onayı

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
.SancakTepe*
Kayıtlı Kullanıcı

Konu Onayı

Mesaj gönderen .SancakTepe* »

Merhabalar Ben Forumda konuları moderatör onaylı yapmak istiyorum ama şöyle bir sıkıntı var
konular onay istiyor ama yeni mesaj gidincede onay istiyor benim istedigim sadece konular mod onaylı olsun mesajlar değil nasıl yapabilirim
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Konu Onayı

Mesaj gönderen ESQARE »

Sizin istediğiniz sadece ilk mesajın moderatör onaylı olması. Bunu varsayılan phpBB'de yapamazsınız, konuyla ilgili eklenti geliştirilmesi lazım. Ben böyle bir eklentiye rastlamadım. Bilen biri varsa bu konudan yazacaktır.

- Konu Eklenti İstekleri forumuna taşınmıştır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

.SancakTepe* yazdı: 21.11.2017, 20:18 Merhabalar Ben Forumda konuları moderatör onaylı yapmak istiyorum ama şöyle bir sıkıntı var
konular onay istiyor ama yeni mesaj gidincede onay istiyor benim istedigim sadece konular mod onaylı olsun mesajlar değil nasıl yapabilirim
Merrhabalar,

Aynı olayı yaşamaktayım. Konu açarken yönetim onaylı yaptım ama bütün esajlar yönetim onaylı oluyor. Alım Satım bölümü var ilk mesajı onaylı yapmak istiyorum ama sanırım olmuyor. Hala bununla ilgili bir eklenti mevcut değil midir? Sürüm olarak güncel sürümü kullanıyorum. Yeniden konu açmamak için buraya yazdım.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Şu eklentiyi deneyin: viewtopic.php?t=23047
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir