Etiket (Tagging) Etiketi 3.2 İçin Mevcut Mu?

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Etiket (Tagging) Etiketi 3.2 İçin Mevcut Mu?

Mesaj gönderen yardimedin »

3.1 için phpbb nin sitesinde tagging extension görmüştüm ama 3.2 için neden bu eklenti yok?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Etiket (Tagging) Etiketi 3.2 İçin Mevcut Mu?

Mesaj gönderen ESQARE »

RH Topic Tags eklentisini kullanabilirsiniz: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... opic_tags/

phpBB 3.2.x uyumlu sürümü için: https://github.com/RobertHeim/phpbb-ext-topictags
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

ESQARE yazdı: 13.02.2018, 10:54 RH Topic Tags eklentisini kullanabilirsiniz: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... opic_tags/

phpBB 3.2.x uyumlu sürümü için: https://github.com/RobertHeim/phpbb-ext-topictags
3.2.2. Yüklemeyi yaptım düzgün bir şekilde çalışıyor.. Tam olarak bunu arıyordum iyi denk geldi. Teşekkürler..
Tüm güzellikler sadece saygının eseridir. Duahazinem.com
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 13.02.2018, 10:54 RH Topic Tags eklentisini kullanabilirsiniz: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... opic_tags/

3.2x için yolladığınız linkten indirdim Cpanel'de ext dizinine atıp çıkardım da ancak YKP de eklentiler listesine düşmedi hocam. Çözümü nedir bunun?
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Büyük ihtimalle klasörün içinde robertheim klasörünü ext dosyasına atmanız gerekiyor. Enlenti adı klasörü şeklinde çıktıysa düşmeyebilir. Yani ext/robertheim şeklinde olmalı.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

EFe1343 yazdı: 24.02.2018, 11:43 Büyük ihtimalle klasörün içinde robertheim klasörünü ext dosyasına atmanız gerekiyor. Enlenti adı klasörü şeklinde çıktıysa düşmeyebilir. Yani ext/robertheim şeklinde olmalı.
Klasörün içinde robertheim klasörü yoktu. Oluşturup tüm dosyaları içine attım ve sonra ext dizinine çektim. Ancak halen değişen bir durum yok hocam...
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

yardimedin yazdı: 24.02.2018, 12:49
EFe1343 yazdı: 24.02.2018, 11:43 Büyük ihtimalle klasörün içinde robertheim klasörünü ext dosyasına atmanız gerekiyor. Enlenti adı klasörü şeklinde çıktıysa düşmeyebilir. Yani ext/robertheim şeklinde olmalı.
Klasörün içinde robertheim klasörü yoktu. Oluşturup tüm dosyaları içine attım ve sonra ext dizinine çektim. Ancak halen değişen bir durum yok hocam...

Pardon o benim baktığım stabil olan eski sürümüymüş.
yardimedin yazdı: 24.02.2018, 03:12 phpBB 3.2.x uyumlu sürümü için: https://github.com/RobertHeim/phpbb-ext-topictags
Bu linke tıklayıp sağdaki yeşil Clone or Download yazısına tıklayıp, Dowload Zip Denemeniz lazım. Sonra indirdikten sonra kalsöre çıkartıp sırası ile robertheim/topictags şeklinde iki klasör yapıp atarsanız.

Eklentilerde görünüyor ama eklentide Türkçe Dil seçeneği yok. Biraz anlıyor iseniz yapabilirsiniz. Eklenti ingilizce olarak yükleniyor.

Kolay gelsin.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

EFe1343 yazdı: 24.02.2018, 19:40
yardimedin yazdı: 24.02.2018, 12:49

Pardon o benim baktığım stabil olan eski sürümüymüş.
yardimedin yazdı: 24.02.2018, 03:12 phpBB 3.2.x uyumlu sürümü için: https://github.com/RobertHeim/phpbb-ext-topictags
Bu linke tıklayıp sağdaki yeşil Clone or Download yazısına tıklayıp, Dowload Zip Denemeniz lazım. Sonra indirdikten sonra kalsöre çıkartıp sırası ile robertheim/topictags şeklinde iki klasör yapıp atarsanız.

Eklentilerde görünüyor ama eklentide Türkçe Dil seçeneği yok. Biraz anlıyor iseniz yapabilirsiniz. Eklenti ingilizce olarak yükleniyor.

Kolay gelsin.
Çok teşekkürler hocam...
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen EFe1343 »

Rica ederim. İçerisinde Readme diye bir dosya var onda yazıyordu.
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

Etiketlemede Türkçe karakterlerin yapılabilmesi için Yönetici panelinden ;

Eklentiler Sayfası ;

RH Topic Tags içerisinden ;

Etiket ayarları ( Tag Settings ) kısmından ;

İzin verilen etiketler için Normal İfade: (Regular Expression for allowed tags: )

" /^[\- a-zşoüğöçŞOĞÜÇÖ0-9]{3,30}$/i "

Yukarıdaki bölümü kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Eklemek istediğiniz karakterleride aynı kısma ilave edebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ozgurer34
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ozgurer34 »

Turkuaz yazdı: 12.03.2018, 00:34 Etiketlemede Türkçe karakterlerin yapılabilmesi için Yönetici panelinden ;

Eklentiler Sayfası ;

RH Topic Tags içerisinden ;

Etiket ayarları ( Tag Settings ) kısmından ;

İzin verilen etiketler için Normal İfade: (Regular Expression for allowed tags: )

" /^[\- a-zşoüğöçŞOĞÜÇÖ0-9]{3,30}$/i "

Yukarıdaki bölümü kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Eklemek istediğiniz karakterleride aynı kısma ilave edebilirsiniz.
Hocam şu sondaki i değil ı olacak galiba
ben bayağı uğraştım da değiştirince oldu.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

ben bu şekilde ekledim ve normal şartlarda sıkıntısız çalışıyor, ama bazen sebebini bilmediğim bir şekilde hata veriyor.

Kod: Tümünü seç

/^[\- a-zçğıöşüÇĞİÖŞÜ0-9+]{3,30}$/i
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

pikachu yazdı: 10.11.2018, 20:55 ben bu şekilde ekledim ve normal şartlarda sıkıntısız çalışıyor, ama bazen sebebini bilmediğim bir şekilde hata veriyor.

Kod: Tümünü seç

/^[\- a-zçğıöşüÇĞİÖŞÜ0-9+]{3,30}$/i
Belirttiğim şekilde eklerseniz eksiksiz ve hatasız kullanabilirsiniz ben hatasız şekilde kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
Turkuaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Turkuaz »

Benim kullandığım ve oluşturduğum bir dil dosyam var sizlerle de paylaşmak istedim

RH TOPIC TAGS için umarım faydalı olur.
tr.zip
RH TOPİC TAGS
(6.69 KiB) 53 kere indirildi

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir