TURKCELESTIRME VE GÜNCELLME

phpBB 2.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü. Lütfen bu foruma mesaj ya da başlık göndermeden önce [url=http://www.phpbbturkey.com/about5385.html:2e3bn3ui]Türkçeleştirme forumunun kullanımı hakkında bilgi[/url:2e3bn3ui] başlığını okuyunuz.
Kilitli
YALNIZKURT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

TURKCELESTIRME VE GÜNCELLME

Mesaj gönderen YALNIZKURT »

ARKADASLAR KUSURA BAKMAYIN BEN ÇOK CAHİLİM BANA BU KONUDA RESIMLI ANLATIM OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFEN NASIL YAPACAGIMI RESIMLI OLARAK ANLATIRSANIZ İYİ OLUR BEKLİYORUM...ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM........
BLooD
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: TURKCELESTIRME VE GÜNCELLME

Mesaj gönderen BLooD »

YALNIZKURT yazdı:ARKADASLAR KUSURA BAKMAYIN BEN ÇOK CAHİLİM BANA BU KONUDA RESIMLI ANLATIM OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFEN NASIL YAPACAGIMI RESIMLI OLARAK ANLATIRSANIZ İYİ OLUR BEKLİYORUM...ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM........
Başlığını değiştir. Burada Forum kurallarını okuyu ver sana zahmet! Tamamı büyük harfle yazılmış Topic ya kitlenir Ya kitlenir :!:
İmza, kurallara aykırı olduğu için site yönetimi tarafından değiştirildi.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

phpBB Türkiye Site Kuralları yazdı:1- Yeni bir başlık açarken "Lütfen Yardım", " Acele Yardım" gibisinden konunun içeriğiyle alakasız başlıklar açmak yasaktır.Lütfen mesaj içeriğini anlamlı bir şekilde özetleyebilecek kısa bir cümle kullanarak başlığa konu belirtiniz.

2- Başlıklarda ve mesajlarda Caps Lock kullanarak büyük harflerle; ayrıca font boyutunu ve font rengini abartıp mesajlar göndermek yasaktır.

3- Başlık açmadan önce düşünerek konu içeriğinin en uygun olabileceği foruma başlık açınız.Alakasız forumlara başlık açarsanız, açtığınız başlık silinebilir.

4- Türkçe yazım hatası yapmadan, chat dili yazım tarzı kullanmadan sade bir dille sorununuzu ya da mesajınızı yazınız.Aksi takdirde yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmayabilir ve dolayısıyla size yardım etmekte güçlük çekebiliriz yada yardım edemeyebiliriz.
phpBB Türkiye Site Kuralları
Kilitli

“2.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir