Türkçe Karakter?????????????????????*

phpBB 2.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü. Lütfen bu foruma mesaj ya da başlık göndermeden önce [url=http://www.phpbbturkey.com/about5385.html:2e3bn3ui]Türkçeleştirme forumunun kullanımı hakkında bilgi[/url:2e3bn3ui] başlığını okuyunuz.
Kilitli
Kemal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Türkçe Karakter?????????????????????*

Mesaj gönderen Kemal »

Arkadaşlar, forumumda türkçe yazılar yazamıyorum. mesela ışç gibi yazılar yazdığımda boş çıkıyor. ama ingilizce yazlar yazdığımda mesela isc gibi yazılar yazdığımda gayet bi sorun yokmuş gibi çıkıyor. bunu türkçe yazılar yazması için ne yapmam gerek. bi yardımcı olsanız sevinirim. msn adresim kazici89@hotmail.com benim msn adresim. beni eklerseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
micromalik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

srun aynı

Mesaj gönderen micromalik »

sorun bende de mevcut...
Bilgini Paylaşmazsan Sadece Senin İşine Yarar! Ama Sen Paylaşılandan Öğrendin!
Danila
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Türkçe Karakter?????????????????????*

Mesaj gönderen Danila »

Kemal yazdı:Arkadaşlar, forumumda türkçe yazılar yazamıyorum. mesela ışç gibi yazılar yazdığımda boş çıkıyor. ama ingilizce yazlar yazdığımda mesela isc gibi yazılar yazdığımda gayet bi sorun yokmuş gibi çıkıyor. bunu türkçe yazılar yazması için ne yapmam gerek. bi yardımcı olsanız sevinirim. msn adresim kazici89@hotmail.com benim msn adresim. beni eklerseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
Sorun büyük olasılıkla veritabanınızdaki kodlamadan kaynaklanıyor.

:arrow: Şu kaynak işinize yarayabilir belki (biraz detaylıdır :) ): Türkçe karakter sorunları, MySQL, vs.
Kilitli

“2.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir