PHPBB2'yi PHPBBVB'ye Dönüştürebilir miyim?

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 2.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz. [b:354fo0io]Lütfen Türkçe dil dosyaları ile ilgili problemlerinizi Türkçeleştirme forumuna yazın[/b:354fo0io]
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

valla vbulletin singeleri falan var yani biraz sakat bi iş gibi...
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Militarist »

Ben bugünden itibaren PHPBBVB'yi kullanmaya başladım. Vbulletin'e çok benziyor ama lisanssız kullanma gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü Vbulletin ile bir bağlantı yok. Yani vbulletin'den alınan dosya yok. Tamamen PHPBB'nin mod'larla geliştirilmiş hâli...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Bildiğim kadarıyla vBulletin'in orjinal yani Default teması patentli bir tema, bu premoddada Default vBulletin temasının benzeri oluşturulmuş aynısı değil belki ama çok yakın bir görsellik var.

vBulletin isterse çok canlar yakabilir bu konuda ve dava açmaktanta üşenmiyor.

Bence bir başka forum scriptine özenip onun benzerini kullanmaktansa phpBB için yapılmış çok güzel ve orjinal temalar var onları kullanmak daha iyidir.
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

vb nin temasından alınan her resim başınıza bela açar.nerden biliyorsun derseniz benim sitemde vb nin default teması yüklüydü.yani tema olarak onu kullandım bi ara.ama vb nin temalarından alınan bi iconun dahi izinsiz kullanılamayacagını ögrendim.hem o temadan sıkıldıgım(herkes siteyi vb sanıyordu :D) hemde bu sebepden dolayı kaldırdım.
ckr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ckr »

arkadaşlar şimdi ben phpbb forumumdaki modları ve mysql deki o mod tablolarını temizledim nasıl phpbbvb e geçerim ?

lütfen yardım edin..
19911991

Mesaj gönderen 19911991 »

çok sağol...
Kilitli

“2.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir